Neler Yeni

Öneri Millenicom hız problemi

Yusuf74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Özdilkural
Hepinize selam internet konusunda senelerce sıkıntı çekmiş birisi olarak yazıyorum artık bunaldım küçükken internet ne kadar kötü olsa da babam hep türk telekom alırdı 18 yaşıma gelince artık bu işleri ben devraldım ama 2 yıl taahhüt vardı yaklaşık 6 7 ay önce bitti bunun üzerine hemen türk telekomdan kurtuldum ve millenicoma geçtim 1 arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçtiğime geçeceğime pişman oldum ilk başlarda evin telefon hattının oradan interneti çektik sözde 16 mblik olacak internet 3 4 ü zor geçiyordu türk telekomdan farkı yoktu daha sonrasında eve elektrikçi çağırdım ve evin elektirk sistemlerinin kötü olduğunu öğrendim (binanın içindeki yere 72mb internet geliyor halbuki) sonrasında çok para istediler yeniden yapmaya ama bunu karşılayacak param kalmadı bende internetten kaliteli bir internet kablosu aldım ve direk apartmanın içindeki kutudan evime internet çektim fakat halen bir şey değişmedi son zamanlar da ise internet sürekli kopuyor destek kaydı açıyorum anında kapatıyorlar cevap vermeden iptal ettirip turknete geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım (internet kablosunu dışarıdan doğru çektim yani kablo boşta sizce ondan kaynaklı da olabilir mi?)

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
Bu kadar sorun Telekom düzeltmeden düzelmez senin saha dolabindaki portta ciddi sorun var. Şimdi sabah Telekom bölge müdürlüğune konuşmaya git bu yazdıklarını orada anlat bunlar mantıklı açıklaması portta sorun olduğu istediğin firmaya gecsende bu iş duzelmeden olmaz

Top Bottom