Neler Yeni

Yardım Millenicom Rezilliği !

nWeeyz_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Sami Buğra
Çarşamba saat 19.00 civarı millenicom internetim bağlandı modeme reset atmak zorunda kaldım uygulamasına giremedim çünkü kabul etmedi her neyse modeme reset attıktan sonra vdsl bağlantım gitti internetim 2 gündür yok çarşamba 20.00 da arıza kaydı oluşturuldu ve bana bir link attılar bu linkten arıza kaydının ne aşamada olduğunu görebiliyodum aynı zamanda bu sayfada arızaların %50si 12 saatte genelliklede 48 saatte çözüldüğüde yazıyordu dün bana mesaj geldi ve arızanız sonuçlandı yarın gün içerisinde onayınız alınacak die bir mesaj geldi neyse aradılar sabah telesekreter konuştu ve arızanız giderildimi die sordu bende hayır dedim ve telefon direk kapandı neyse ben buna sinirlendim ve aradım böyle böyle oldu dedim olanları anlattım ve bana hala arıza kaydının açık olduğunu söylediler ben 2 günde 10 defadan fazla aramışımdır ve her seferinde vdsl bağlantınız yok dediler modeme reset attığınız için tekrar kurmanız lazım dedi bende modemi kuramıyorum tekrardan internet yok hatası veriyor dedim ve bunu her aradığımda anlatmak zorunda kaldım her seferinde bana tek söyledikler şey aciliyetinizi bildiriyorum demeleridi cidden çok canım sıkıldı bu konuya 2 gündür interneti kullanamıyorum sebep belli neden çözülemiyo nekadar zor olabilir ki sanki ilk defa benimmi başıma geliyo dedim bana gene sadece tek söyledikleri şey arıza kaydınız mevcutken hiç bir şey yapamayız aciliyet bildiriyoruz demeleriydi kafayı yiyicem cidden ya.
Bu olayı yaşayıp sorunu çözülen varsa nasıl çözdüğünü nasıl bir yol izlediğini yazabilirmi.

Modem: Keenetic Omni dsl

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
Talihsiz bir durum.Arıza kaydı bıraktıktan yaklaşık 12 saat sonra hemen gelip hallettiler,Sen nerede yaşıyorsun

nWeeyz_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Sami Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Talihsiz bir durum.Arıza kaydı bıraktıktan yaklaşık 12 saat sonra hemen gelip hallettiler,Sen nerede yaşıyorsun
Ankara keçiören de başkentte yaşıyorum çok saçma bi durum ya benden daha şanssızı olamaz ya teyzem gile bağlattım direk gelip bağlattılar bana 3 günde geldiler

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,524
İsim
.
Ankara keçiören de başkentte yaşıyorum çok saçma bi durum ya benden daha şanssızı olamaz ya teyzem gile bağlattım direk gelip bağlattılar bana 3 günde geldiler
Şanssızlık
İlginç bir durum
Ben modemi sıfırladğımda falan internet geliyordu sizde neden gelmedi acaba

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Merhaba o modem ile bende problem yaşıyorum. Geç DSL oturuyor tamamen Millenicom ile alakalı Keenetic bana yeni modem gönderdi yine problem düzelmedi. Sizin de probleminiz o olsa gerek bir süre reset atmadan bekleyin ortalama 20-60 dk içerisinde DSL oturuyor. Farklı bir İSS deneyin.

Top Bottom