Neler Yeni

Millenicom taahhütsüz olmasına rağmen 450 TL cayma bedeli istedi.

Hasan344

80+ Gold
Bugün millenicom interneti iptal ettirmek için aradım taahhütsüz paket kullanmama rağmen benden 450 TL cayma bedeli istediler. Bunun nedeni nedir?

Hasan344

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sormadın mı nedenini?
Hocam telefonu insan açmıyor sadece robot konuşuyor. Bu yuzen soramadım hat iptali istediğimi söyledim mesaj olarak cayma bedelinin miktarını attılar.

Hasan344

80+ Gold

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Hocam telefonu insan açmıyor sadece robot konuşuyor. Bu yuzen soramadım hat iptali istediğimi söyledim mesaj olarak cayma bedelinin miktarını attılar.
WhatsApp üzerinden yazamıyor musunuz hocam? Sanki hatları vardı diye hatırlıyorum.

Hasan344

80+ Gold

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Hocam modem almışsaniz işte caydiğınız için modemi geri almak yerine ücretini senden peşin olarak istiyorlar. Normalde taahhütsüz olarak imzalıyorsun sözleşmeyi taahhüt ücreti vs alamazlar.

Hasan344

80+ Gold
Otomatik mesaj olduğu için olabilir. Modem ücreti muhtemelen. Whatsapptan bir bilgi al istersen.
Tamamdır hocam. Bu millenicom modeminin parasını ödesem sonuçta bütün issler ile kullanabiliyorum demi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam modem almışsaniz işte caydiğınız için modemi geri almak yerine ücretini senden peşin olarak istiyorlar. Normalde taahhütsüz olarak imzalıyorsun sözleşmeyi taahhüt ücreti vs alamazlar.
Tamamdır hocam. Mecbur odeyecegiz o zaman. Aslında memnundum internetten ama sürekli haber vermeden zam yaptılar ve fiyatları uçtu o yüzden iptal ettireceğim.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Tamamdır hocam. Bu millenicom modeminin parasını ödesem sonuçta bütün issler ile kullanabiliyorum demi ?

Tamamdır hocam. Mecbur odeyecegiz o zaman. Aslında memnundum internetten ama sürekli haber vermeden zam yaptılar ve fiyatları uçtu o yüzden iptal ettireceğim.
Hocam ben de millenicom kullanıyorum. Memnunum şu an yani öyle kopma vs olmuyor. Fiyatlar 239 liraydı galiba. Yani şu an butun internetler aşşağı yukarı bu fiyatlar bandında. He 190-200 liraya da bulursun ama 30 lira için maceraya gerek var mı? Bence yok. İnternetin stabilse keyfine bak.

Hasan344

80+ Gold
Hocam ben de millenicom kullanıyorum. Memnunum şu an yani öyle kopma vs olmuyor. Fiyatlar 239 liraydı galiba. Yani şu an butun internetler aşşağı yukarı bu fiyatlar bandında. He 190-200 liraya da bulursun ama 30 lira için maceraya gerek var mı? Bence yok. İnternetin stabilse keyfine bak.
Aslında doğru hocam birde iptal ettirme nedenim yazın evde yokum ve bosa internet parası ödüyorum. İptal ettireceğim gelince de tekrar açarım diye düşünüyordum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Maalesef milleni öyle. Zam haberini sadece faturanın sonuna minicik yazıyorlar. Haber vermediniz dediğinde de fatura sonuna yazıyoruz diyorlar. Ben de milleni kullanıyorum zamlardan sonra taahhütlü paketine geçmiştim. Taahhütlü paketi olan firmalara bir bak. Yoksa hepsi zam yapıyor bir şekilde.

Top Bottom