Neler Yeni

Milli Eğitim Bakanı: "Artık tüm okullarda ücretsiz vereceğiz"

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,451
İsim
Burak Karadağ

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ikinci dönem 6 Şubat'ta, Türkiye'de okul öncesi eğitimdeki tüm okullarda ücretsiz olarak yemek verileceğini açıkladı.​

Özer, "Hazırlıklarını yapıyoruz. Allah'tan bir şey olmazsa, 2023 yılının sonuna kadar demiştik kademeli ama beklemeyeceğiz" dedi.​

KAYNAK LİNKİ

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bizim okulda biz mezara girince verirler

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,426
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ikinci dönem 6 Şubat'ta, Türkiye'de okul öncesi eğitimdeki tüm okullarda ücretsiz olarak yemek verileceğini açıkladı.​

Özer, "Hazırlıklarını yapıyoruz. Allah'tan bir şey olmazsa, 2023 yılının sonuna kadar demiştik kademeli ama beklemeyeceğiz" dedi.​

KAYNAK LİNKİ
mezun olucam diye bunlar

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Küçük çocukları zehirlemeseler bari.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Kadir
Çocukların ailesinin alım gücü daha yüksek olsa da keşke ücretsiz yemek verilmese... Ailesi çalışmayan veya olmayan çocuklara zaten yardım edilmeli

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Okul sütü faciası?
Eski şeyleri geçtim daha geçen gün arkadaşım meyve suyundan zehirlendi. Bize çok sorun değil hallederiz de okul öncesi eğitim için çok tehlikeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocukların ailesinin alım gücü daha yüksek olsa da keşke ücretsiz yemek verilmese... Ailesi çalışmayan veya olmayan çocuklara zaten yardım edilmeli
Yemek verilmesini destekliyorum ancak tedbirli ve denetimli olunmalı. Saklama koşulları ve tarihler önemsenmeli. Marketlerde bile sürekli son kullanma tarihi basıyorlar ürünlere. Siz de dikkat edin arkadaşlar alırken. Özellikle mantarlarda çok görüyorum.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

KAYNAK LİNKİ
Taşımalı eğitim gören okul öncesi galiba

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Ahmet Sevinç

KAYNAK LİNKİ
umarım böyle bişey olur ama çok geç kalındı gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Ohhh ohhh versinler.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3