Neler Yeni

Minecraft Almaya Değer mi şu anda ?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,653
İsim
-
Onlie için alacaksan eski hesaplardan satın alabilirsin. 400 TL şu anda çok fazla. En azından gidip 10 TL'ye alıp 1-2 yıl kullanırsınız, eğer şanslıysanız 3 yıl kadar kullanıyorsanız hesabı. Ben 1 yıl önce 10 TL'ye aldım halen de sorunsuz bir şekilde kullanıyorum, tek sıkıntıs Hypixel banlı olması o da oynamadığım için sorun olmuyor. 20 TL verip ban garantili hesap alabilirsiniz.
Artık o hesaplar kullanılamamaya başladı çünkü hesabı microsoft hesabına bağlamanızı istiyor. Ancak Lunar, Cheatbreaker gibi Clientler kullanarak oynayabiliyorsunuz fakat hesabın bilgilerini değiştiremiyorsunuz.

Alınır mı kısmına gelecek olursa şu an alınmaz. Yaz kampanyasında Bedrock alırsanız Java da hediye gelecek.

kaan07

80+ Bronze
Şahsi fikrimce Minecraft için 400 liralar cidden fazla, ülkemizdeki dolar kurundan dolayı bu kadar yüksek maalesef. Alınmaz 400 TL'ye.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Şimdilik gamepass den oynayın.Sonra isterseniz alırsınız

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Ben 10 liraya hesap almıştım hypixelde filan vip lik vardı hesapta
Şans işi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık o hesaplar kullanılamamaya başladı çünkü hesabı microsoft hesabına bağlamanızı istiyor. Ancak Lunar, Cheatbreaker gibi Clientler kullanarak oynayabiliyorsunuz fakat hesabın bilgilerini değiştiremiyorsunuz.

Alınır mı kısmına gelecek olursa şu an alınmaz. Yaz kampanyasında Bedrock alırsanız Java da hediye gelecek.
Clientsiz artık oynayanın pek kalmadığını düşünüyorum yurtdışında. Türkiye'de de geçilmeli.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Şans işi

Clientsiz artık oynayanın pek kalmadığını düşünüyorum yurtdışında. Türkiye'de de geçilmeli.
Ben kaldım kdkdkdkd

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,653
İsim
-
Şans işi

Yurtdışında Lunar çok popüler fakat bizim ülkemizde clientler çok bilinmiyor maalesef.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Gamepass almak daha mantıklı olacaktır. Hem diğer oyunları da oynayabilirsiniz.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Yurtdışında Lunar çok popüler fakat bizim ülkemizde clientler çok bilinmiyor maalesef.
Ben de Lunar kullanıyorum. Hem FPS olarak hem de oyun içi yardımcı göstergeleri ile çok başarılı. FPS'i düşük olan dostlarıma öneriyorum, en azından denesinler. Mutlaka etki ediyor. Badlion'dan çok daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,378
Üyeler
151,887
Son üye
Emin00w
Top Bottom