Neler Yeni

Mini kasa toplamak istiyorum

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Kadir
Kabin bagajı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uçak altı bagaja yollayacaksam E-ATX de gönderirim para verip.
hoacm gidip gerçekten büyük ekranlı laptop alsanız daha karlı çıkarsınız olmadı iş için apple alın

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Eyüp Atan
hoacm gidip gerçekten büyük ekranlı laptop alsanız daha karlı çıkarsınız olmadı iş için apple alın
Öyle iş değil mail yazıyım filan. Oyun geliştiricisiyim Unreal Engine de işimi görecek bir şey lazım. Apple açmaz bile neredeyse. Büyük ekranlı laptop alsam bile performansı kötü laptopların ve güncelleme yapamam. Unreal açsam tahminimce 1-2 saat içinde çöp olacak.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Elindekileri satıp şöyle bişey alabilirsn

Güzelmiş. ITX hazır sistem olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim. Fakat işlemci i7 filan olsa daha iyi olur benim için ekran kartıda VRAM açısından yetersiz.

Selamlar kasayı bakabildinizmi acaba
Evet baktım bu baya iyimiş elimdeki parçaları bunun içine toplayabilirim aslında. Ekran kartını değişirim belki.

Şu da iyi gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
kasanın resmini atabilirim istersen içi boş sana belki referans gösterebilirim ne kadar küçük olduğuna dair

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
Böyle gözüküyor rafım küçük benim mesela oraya bu şekilde sığdırabildim taşımak istersende o kulptan tutup taşıyabiliyorsun çok kolaylaştırıyor işini camlı ve camsız modeli var bende camlı modeli var önde 2 fanı yok kendi isteğinle takıyorsun aldın ve önüne fan takıcaksın diyelim ön kapağını söküp takman daha iyi olur yoksa ekran kartı zor sığıyor msi gaming rtx 2060 ekran kartını zor takıyordum bazen sinir krizine sokuyor ama bana göre fiyatına göre en iyi kasalardan bir tanesi

buda şuanki kasam yeni geçtim

Ekler

• 2024-04-27-23-46-58-137.jpg
    2024-04-27-23-46-58-137.jpg
    801.4 KB · Hit: 12
  • 2024-04-28-00-10-31-939.jpg
    2024-04-28-00-10-31-939.jpg
    803.4 KB · Hit: 12

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Böyle gözüküyor rafım küçük benim mesela oraya bu şekilde sığdırabildim taşımak istersende o kulptan tutup taşıyabiliyorsun çok kolaylaştırıyor işini camlı ve camsız modeli var bende camlı modeli var önde 2 fanı yok kendi isteğinle takıyorsun aldın ve önüne fan takıcaksın diyelim ön kapağını söküp takman daha iyi olur yoksa ekran kartı zor sığıyor msi gaming rtx 2060 ekran kartını zor takıyordum bazen sinir krizine sokuyor ama bana göre fiyatına göre en iyi kasalardan bir tanesi

buda şuanki kasam yeni geçtim
Tamamdır hocam teşekkür ederim şık duruyormuş yeni modeli çıkmış galiba 2 tane önde fanı var. O güzel gibi. Bu kasa mATX demi. Bir de sizce kabin bagajı valize sığar mı bu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
benim rafa sığdığına göre bagaja neden sığmasın XD ama dediğim gibi bunlar gerçekten küçük kasalar parça seçerken heleki ekran kartı seçerken hesaplamaları yap ona göre al kulpsuz modelini alcağına benimkinden al gerçekten rahatlarsın aldığın zaman insan şey diyor oy cen büyücende kasamı oycan cen istersen boy farkınıda atabilirim iki kasanında ve evet micro atx

Son düzenleme:

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
ibrahim
küçük kasayı soğutma daha rahat oluyor. içeriye giren hava direk ısınınca daha rahat çıkıyor.

Elindekileri satıp şöyle bişey alabilirsn

4060 bir sisteme 31K vermek hiç anlamlı değil

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Rick Baba
küçük kasayı soğutma daha rahat oluyor. içeriye giren hava direk ısınınca daha rahat çıkıyor.

4060 bir sisteme 31K vermek hiç anlamlı değil

Itx sistem ve parçaları ucuz değil

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Eyüp Atan

fspdrop

80+