Neler Yeni

mini serisi iphone mantıklı mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut
arkdşlar bu büyük telefon modası beni hiç sarmıyorda iphone mini serisi çok hoşuma gidiyor android tarafında da pek yok sanırım böyle küçük telefon. 2. el iphone 12 miniler sanırım 20k bandında gibi bir şey sizce mantıklı olur mu veya daha ucuza android ama küçük telefonlar var mı?

Mert

80+ Silver
Değil. 12 mini sattım kurtuldum. Batarya yok gibi bir şey, her an gözünü şarj göstergesinde tutman gerek.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değil. 12 mini sattım kurtuldum. Batarya yok gibi bir şey, her an gözünü şarj göstergesinde tutman gerek.
o kadar hızlı mı bitiyo ya, kaç saat gidiyor? 1 günü çıkarmıyor mu

Mert

80+ Silver
o kadar hızlı mı bitiyo ya, kaç saat gidiyor? 1 günü çıkarmıyor mu
1 günü çıkarttığımı hatırlamıyorum. En iyi ihtimal bir kez daha şarj ediyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Kaan
Anneme 12 Mini almıştım birkaç ay önce,şarjı yoğun kullanımda kesinlikle 1 gün gitmiyor zaten bu beklenen bir şey bendeki 13 Pro'yu dahi günde 2 kere şarja taktığımı biliyorum.Ancak az kullanıyorsa 1 günü ucu ucuna çıkarabiliyor.Boyutunu,tutuşunu o kadar beğeniyorum ki aklım 13 Mini'ye kaymıyor değil,eğer küçük telefon olsun iPhone olsun derseniz ya 12 ya da 13 mini şarj problemi hariç düşünmeden alın derim.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anneme 12 Mini almıştım birkaç ay önce,şarjı yoğun kullanımda kesinlikle 1 gün gitmiyor zaten bu beklenen bir şey bendeki 13 Pro'yu dahi günde 2 kere şarja taktığımı biliyorum.Ancak az kullanıyorsa 1 günü ucu ucuna çıkarabiliyor.Boyutunu,tutuşunu o kadar beğeniyorum ki aklım 13 Mini'ye kaymıyor değil,eğer küçük telefon olsun iPhone olsun derseniz ya 12 ya da 13 mini şarj problemi hariç düşünmeden alın derim.
hocam bu iphone 15 ile 12 mini arasında çok fark var mı boyut olarak?

Top Bottom