Neler Yeni

Mining Değerleri İyi Mi?

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm
can sıkıntısından mining yapabilirmiyim diye baktım normalde laptopda asla yapmam çok ısınıyor da işlemci 70 ekran kartı 70 derece iyi mi?? günlük 8e kadar çıkabilir yazıyor kazanım.
mining.png

Bünyamina

80+ Gold
can sıkıntısından mining yapabilirmiyim diye baktım normalde laptopda asla yapmam çok ısınıyor da işlemci 70 ekran kartı 70 derece iyi mi?? günlük 8e kadar çıkabilir yazıyor kazanım.Alıntıyı görüntüle
Sıcaklıkta bir sorun yok iyi. Sence bu kazanca değer mi ?
Günde kaliteli bir çikolata bile aldırmıyor. Dahası elektrik yakıyor ve pc kullanamıyorsun.

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günde kaliteli bir çikolata bile aldırmıyor. Dahası elektrik yakıyor ve pc kullanamıyorsun.
vallahi gram anlamam miningten öylesine girdim kapattımda zaten çalışmayı. laptop olduğu için mi kazanç az gösteriyor 85w belki ondandır anlamıyorum hiç i

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kazanç çok iyi yalnız. Ama işlemciyi de mi mininge sokmuş sistem? İkisinin toplamı ise biraz az gibi.

Laptopa o işkence yapılmaz ona katılırım sadece kazanç tek kartla iyi geldi o kadar 😀

setxkbmap

80+
mardinde kaçak elektrikle çalıştırdığım protokol kHeavyHash 10Th/s bi antminerım var. aylık 100 dolar bırakmıyor cihazı satsan 1000 dolar :ROFLMAO:

asic dışında gpu ile cpu ile yapılan tüm mining işlemleri geçiçi işler aylık şu kadar kazanıcam diye bakmayıın çoğu pow sistemi patlıyor 2-3 ayda. sürekli güncel yeni çıkan powlara atlamak zorunda kalıyorsun bide bozdurmasıyla uğraşıyorsun zart zurt uğraşmaya değmez

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mardinde kaçak elektrikle çalıştırdığım protokol kHeavyHash 10Th/s bi antminerım var. aylık 100 dolar bırakmıyor cihazı satsan 1000 dolar :ROFLMAO:

asic dışında gpu ile cpu ile yapılan tüm mining işlemleri geçiçi işler aylık şu kadar kazanıcam diye bakmayıın çoğu pow sistemi patlıyor 2-3 ayda. sürekli güncel yeni çıkan powlara atlamak zorunda kalıyorsun bide bozdurmasıyla uğraşıyorsun zart zurt uğraşmaya değmez
benimki laptop
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kazanç çok iyi yalnız. Ama işlemciyi de mi mininge sokmuş sistem? İkisinin toplamı ise biraz az gibi.

Laptopa o işkence yapılmaz ona katılırım sadece kazanç tek kartla iyi geldi o kadar 😀
elektriği çıkarırsan 1 tane zurna yeme şansı kazanıyorsun

setxkbmap

80+
kanka 2-3 saat p2e mmoprg oyna günlük çıkarırsın o parayı zaten rise online, new world vs vs

metin 2 de olta atıp balık tutan bot bile 100 liradan aşağı bırakmıyor :D

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm
kanka 2-3 saat p2e mmoprg oyna günlük çıkarırsın o parayı zaten rise online, new world vs vs

metin 2 de olta atıp balık tutan bot bile 100 liradan aşağı bırakmıyor :D
hiç bilmiyorum o oyunları biraz daha anlatta arada girerim

Top Bottom