Neler Yeni

MMA nedir yardımcı olur musunuz

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
MMA hakkında bir şey bilmiyoru mma nedir karışık dövüş sanatları oldugunu biliyorum da tamamen rastgele mi öğretiliyor yoksa boks muay thai gibi belli bir kalıbı var mı hiç bir şey bilmiyorum mma hakkında bilgilendirebilir misiniz ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Herhangi dövüş sanatlarının rastgele kullanıldığı bir dövüş sanatı biçimidir. Karma dövüş sanatı yani MMA'da istenilen her türlü dövüş sanatı kullanılır diye biliyorum.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi dövüş sanatlarının rastgele kullanıldığı bir dövüş sanatı biçimidir. Karma dövüş sanatı yani MMA'da istenilen her türlü dövüş sanatı kullanılır diye biliyorum.
peki antrenmanlarda ne öğretiyorlar karışık olarak baktıgımda en çok vücut yerinin kullanıldıgı sporlardan biri muay thai direk ona gitmem daha iyi olmaz mı o zaman

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
peki antrenmanlarda ne öğretiyorlar karışık olarak baktıgımda en çok vücut yerinin kullanıldıgı sporlardan biri muay thai direk ona gitmem daha iyi olmaz mı o zaman
Sanatların birbirlerine karşı üstünlükleri her daim olur ama en üstünü diye bir şey var mı sanmam. Ancak hızlı olduğu açık ve net hızlı dirsek darbeleri etkili olurdu, tercih meselesi.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e
Sanatların birbirlerine karşı üstünlükleri her daim olur ama en üstünü diye bir şey var mı sanmam. Ancak hızlı olduğu açık ve net hızlı dirsek darbeleri etkili olurdu, tercih meselesi.
eyw dostum saolasın

Top Bottom