Neler Yeni

mobilsarf.com güvenilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım

Maestro.

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler. Siteyi merak eden, alışveriş yapmak isteyen kişiler için yinede tutarlı bilgileri öğrenmek istiyorum. Bir tanıdığı veya kendisi şahsi olarak alışveriş yapmış arkadaşlar var ise konu hakkında yardımcı olabilir mi?

Sergeant Cross

80+ Bronze
Teşekkürler. Siteyi merak eden, alışveriş yapmak isteyen kişiler için yinede tutarlı bilgileri öğrenmek istiyorum. Bir tanıdığı veya kendisi şahsi olarak alışveriş yapmış arkadaşlar var ise konu hakkında yardımcı olabilir mi?
Aşağıdaki yorumlar çok şüpheli duruyor hocam .d Ben olsam almazdım

Maestro.

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki yorumlar çok şüpheli duruyor hocam .d Ben olsam almazdım
Bu telefonlar Apple ürünleri gibi her yerde parçası bulunmuyor. Mecburen böyle sitelerin güvenilirliğini öğrenmeye çalışıyorum.
Eğer bu site güvenliyse ileride bilgi edinmek amacıyla bu konu faydalı olacağını düşünüyorum

Sergeant Cross

80+ Bronze
Bu telefonlar Apple ürünleri gibi her yerde parçası bulunmuyor. Mecburen böyle sitelerin güvenilirliğini öğrenmeye çalışıyorum.
Eğer bu site güvenliyse ileride bilgi edinmek amacıyla bu konu faydalı olacağını düşünüyorum
Yorumlar bu kadar saf olamaz hocam belli oluyor kesin değil ama bence güvenilir değildir bu site

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
ahmet okan
Kayıtlı ise güvenilirdir de yorumlar sahteye benziyor bayağı XD
Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.
Ayrıca Zaten çoğu güvenilir sitelerde yorum basıyor yani olabilecek bir şey.

Maestro.

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Can
Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.
Ayrıca Zaten çoğu güvenilir sitelerde yorum basıyor yani olabilecek bir şey.
Arkadaşın dediği gibi güvenilirliği konusunda bir garanti söz konusu değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani görüldüğü kadarıyla “Mobihsa Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi” olarak faaliyet gösteriyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Dükkan desek yeridir. Manisada bulunuyormuş

Son düzenleme:

Mobilsarf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil çalış
Selamlar
Mobilsarf Ailesi olarak marka güvenirliğimizi sorgulamanızı mutlulukla karşılıyoruz.

Perakende satışlarda 26 yıldır sektörün içindeyiz. Web mağazamızın geliştirmesine 2021 ortalarında başlandı ve 2023 yılı Kasım ayı itibariyle telif hakları ve gerekli tüm yasal izinler alınarak satışlara başlandı.

Ödemeleriniz Türkiye’nin en büyük ve yerli ödeme aracı kuruluşu PAYTR tarafından alınıp tüm paketler İstanbul/Tahtakale sevk merkezimizden Aras kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir. Her sipariş özenle pakelenir, aynı gün kargoya teslim edilir ve takip no sms ve whatsapp üzerinden bildirilmektedir.

Satışını yaptığımız ürünlerde “çıkma orjinal” “orjinal servis” gibi net bilgiler verilmiştir. Yanıltıcı bilgi asla kullanılmamıştır.

Siparişlerimiz ile ilgili geri dönüş yorumları için paket içerisine karekodlu yorum kartı eklenmektedir. Yorumlar için Google İşletme özelliğini kullanmaktayız. Burada yapılan tüm yorumlar alışveriş yapan kullanıcıların sonuca bağlı süreç dahilinde yapmış oldukları geri dönüşlerdir. Yorumlara buradan ulaşabilirsiniz

Sınırlı kategorilerdeki satışlarımız için Trendyol Mağazamıza Buradan ulaşabilirsiniz

Soru ve görüşleriniz için 0850 309 24 24 çağrı merkezi numaramızdan aynı zamanda Whasapp üzerinde ulaşabilirsiniz.

www.mobilsarf.com
Sorunsuz Alışverişler Dileriz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,936
Üyeler
142,491
Son üye
AzimliTobi