Neler Yeni

🚨 RTX 4060Tİ Sistem Hediyeli Sistem Geldi 🚨

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni sistem yapıyormuş PC hocasından sonra sizce ne gelir alamayanlar bari bunu değerlendirsin bence iyi bişeyler çıkar gibi

Düzenleme: Bir kişiye de sistemi hediye edecekmiş

Ekler

• Screenshot_2024-05-12-15-54-07-237_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-12-15-54-07-237_com.instagram.android.jpg
    717.9 KB · Hit: 2,016
Son düzenleme:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Oğuz
Eskisi kadar iyi şeyler beklememek lazım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yeni sistem yapıyormuş PC hocasından sonra sizce ne gelir alamayanlar bari bunu değerlendirsin bence iyi bişeyler çıkarsa
Bu adam bozmadıysa videodan önce bile birçok ipucu verir insanlar rahat eder. PCH nin yaptığı saçmalığı yapmaz kısacası.

Zamanında modartın bir sistemini almıştım, ne alacağımı bilerek almıştım valla stok da öyle çok hızlı bitmemişti.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu adam bozmadıysa videodan önce bile birçok ipucu verir insanlar rahat eder. PCH nin yaptığı saçmalığı yapmaz kısacası.

Zamanında modartın bir sistemini almıştım, ne alacağımı bilerek almıştım valla stok da öyle çok hızlı bitmemişti.
Genelde itopya ile yapıyor mağaza satışı olmuyor fiyat avantajı da oluyor bence ben kötü bir durumunu görmedim bu sefer bence değişik şeyler görebiliriz

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Genelde itopya ile yapıyor mağaza satışı olmuyor fiyat avantajı da oluyor bence ben kötü bir durumunu görmedim bu sefer bence değişik şeyler görebiliriz
Mining dönemleri 7000TL ye hazır sistem alıp 3 ay sonra ekran kartını 6500TL ye satmıştım. Güzel günlerdi 😂

Hala o sistemin bazı parçalarını kullanıyorum.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
goatı yediremedi herhalde xd
Ben al sat yapmıyorum artık istesem gider alırdım aldırırdim umrumda da değil kim ne derse desin eskiden yapıyordum bu 32 ye alıp 45 e satanlar gibi de değilim ayrıca beni hiç kimse ile kıyaslamayın

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
lappelduvide
Ben al sat yapmıyorum artık istesem gider alırdım aldırırdim umrumda da değil kim ne derse desin eskiden yapıyordum bu 32 ye alıp 45 e satanlar gibi de değilim ayrıca beni hiç kimse ile kıyaslamayın
sana söylemedim knk facebookta modart ile pchocası atıştılar modart sistemleri kötüledi pchocası artık herkes yoluna baksın dost bilirdik falan yazdı görmedin galiba

Top Bottom