Neler Yeni

Modem alımı için tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Göktuğ Kaya
Bütçe
2700
Merhabalar, iyi günler dilerim.
Konu başlığında bahsettiğim üzere yeni bir modem alımı gerçekleştireceğim ve alıp uzunca bir süre modem konusunu düşünmek istemiyorum.
Evimin her yerinde çekmesini istiyorum.
Bundan dolayı araştırmalarım sonucu aşağıda bahsettiğim 2 modemi buldum ancak arasında kaldım
Archer VX1800v ve Archer VR2100 AC2100

VX1800v modeli WiFi 6 destekliyor 2.4(574mbps) 5.0(1201mbps) ve oldukça yeni bir modem olduğundan herhangi bir inceleme videosu vs göremedim.

VR2100 modeli iste WiFi 5 destekliyor 2.4(300mbps) 5.0(1733mbps) bu modemin değerlendirmelerini okuduğumda 100 kişiden yalnız 1-2 kişi olumsuz yorum yapmış

aralarında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim? Fiyatları neredeyse aynı.

Eğer bunların yerine daha farklı bir öneriniz olursa yoruma açığım
Teşekkür ederim iyi forumlar dilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Göktuğ Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizin modeme değil yönlendirici yani routera ihtiyacınız var. mercusys mr80x'e bakabilirsiniz.
Kullandığım modem yeterince eski ve wifi konusunda sıkıntı yaşıyorum, instagramda sayfa yenilemediği veya uygulamaları açmadığı oluyor. Tek modemle tüm internet sorununu çözümlemek istiyorum

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erkan-Karacar
Şahsen ben kendi evimde 1 Keenetic Hero DSL ve 1 Keenetic Extra DSL kullanıyorum. Evim 100 m2 olmasına rağmen duvar kalınlığı ve WiFi gürültü düzeyi çok yüksek olan bir bölgedeyim. Bu yüzden hem erişim hem yönetim hem de performans olarak Keenetic modellerini çoğu kişiye öneriyorum. Burada evin yapısı, konumu, modemin konumu ile çok bağlantılı konular bunlar. Bu yüzden test ederek alman en sağlıklısı olur. Ben genede Keenetic ürünü almanı öneririm.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
Kullandığım modem yeterince eski ve wifi konusunda sıkıntı yaşıyorum, instagramda sayfa yenilemediği veya uygulamaları açmadığı oluyor. Tek modemle tüm internet sorununu çözümlemek istiyorum
Tamam, sizin sorununuz wifi. Yani, yönlendirici yani routera ihtiyacınız var.

Samaraz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tuğra Samaraz
Kesinlikle Keenetic Extra dsl öneririm. 3 yıldır kullanıyorum. İnternetten tam verim almamızı sağlıyor ve uzaktan kontrol sistemi çok güzel. Çekim gücü de çok kuvvetli. Bir daha modem alacak olsam hiç düşünmeden alırım. Size en büyük tavsiyem budur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Göktuğ Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keenetic Hooper Dsl
Zyxel DX3301-T0

Özellikleri çok yakın olmasına karşı aralarında 1000 TL'ye yakın fiyat farkı var, bu fiyat farkı antenlerden mi geliyor yoksa kaçırdığım noktalar mı mevcut sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen ben kendi evimde 1 Keenetic Hero DSL ve 1 Keenetic Extra DSL kullanıyorum. Evim 100 m2 olmasına rağmen duvar kalınlığı ve WiFi gürültü düzeyi çok yüksek olan bir bölgedeyim. Bu yüzden hem erişim hem yönetim hem de performans olarak Keenetic modellerini çoğu kişiye öneriyorum. Burada evin yapısı, konumu, modemin konumu ile çok bağlantılı konular bunlar. Bu yüzden test ederek alman en sağlıklısı olur. Ben genede Keenetic ürünü almanı öneririm.
Keenetic i araştırdım ve olumlu gibi gözüküyor keenetic ile zyxel arasında kaldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom