Neler Yeni

Yardım Modem hız sorunu

egL_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Irmak
İnternetim ilk bağlandığında modemim VDSL di 27 mbps hız alıyordum dün elektrik gitti geldi modem ADSL olmuş 10 mbps hızın üstüne çıkmıyor modemi nasıl VDSL yaparım bilgisi olan varsa yardım edebilirmi ?
modem markası;TD-W9970

kubilayer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kubilay
O nasıl mümkün oluyor merak ettim doğrusu.
bu videoda nasıl VDSL kurulumu yapılacağı anlatılıyor. Eğer düzelmezse internet sağlayıcını ara, internetini tazelesinler.

fatihucar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Fatih uçar
Genel bi sıkıntı var, internetlerde bekle .

fatihucar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Fatih uçar
22 mbps olan internetim 7 mbps' e düşmştü.

ByErgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Ergin
Servis sağlayıcılar da sıkıntı var,zamanla düzelir.

Riel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih G
İnternetim ilk bağlandığında modemim VDSL di 27 mbps hız alıyordum dün elektrik gitti geldi modem ADSL olmuş 10 mbps hızın üstüne çıkmıyor modemi nasıl VDSL yaparım bilgisi olan varsa yardım edebilirmi ?
modem markası;TD-W9970
İnternet sağlayıcının müşteri hizmetlerini arayıp şikayetini dile getirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

fatihucar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Fatih uçar
İnternet sağlayıcının müşteri hizmetlerini arayıp şikayetini dile getirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

müşteri hizmetleri diyeceği şey belli, test yapıldı. eve kadar yüksek hız geliyor, bina kutusundan evinize gelen hattı kontrol ettrin. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Tony Montana
O nasıl mümkün oluyor merak ettim doğrusu.
bu videoda nasıl VDSL kurulumu yapılacağı anlatılıyor. Eğer düzelmezse internet sağlayıcını ara, internetini tazelesinler.

acaba 5 ghz vdsl için modem önerebilir misin ? 35mbps download 3 mbps upload. kullanıcı sayısı 10 kişi ona uygun var mıdır f/p

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
modem markası;TD-W9970

Kullandığınız cihaz ile ilgili olması %10 veya daha düşük. İnternet servis sağlayıcığınız ile görüşebilirsiniz, ADSL hatlar eski ve dağıtımı çok olduğundan size sunulan hızlara tam erişememekte. Aldığınız pakette yer alan hız e' kadar olarak bahsedildiğinden bu konuyu yaşıyor olabilirsiniz.

Ayrıca karantina olarak belirtilen dönemde internet kullanım oranı çoğaldı belkide internet servis sağlayıcıları bir el attı...

• Beğen
Reaksiyonlar: Riel

egL_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Irmak
Birkaç kişi daha bu sorunu yaşamış elektrik gidip gelince olabilen bi sorunmuş santralden düzeltiliyormuş fakat kullandığım internet türknet anlık bir teknik destek yok destek kaydı oluşturdum 3 gündür bekliyorum hadi hayırlısı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,893
Üyeler
138,435
Son üye
thecamel7
Top Bottom