Neler Yeni

MODEM LER HAKKINDA BİLGİLİ OLAN ARKADAŞLAR

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Cahit Cihan
Bütçe
5000
EVE İNTERNETİ ÇEKTİMDE MODEM ALMAYA KALKTIĞIMDA HERKES KOPMALAR YAŞANDIĞINI SÖYLÜYOR
seçemedim hangi modemi alıcağımı ileriye yönelik bir modem istiyorum arkadaşlar fiber alt yapı başvurusunda bulunuyorum her ay eninde sonunda bir gün çekicekler artık bana önericeğiniz modemler çok önemle dikkate alıcağım gerek şikayetlerini inceleyeceğim gerekse kalitesini bağlantım kopmasın iyi çeksin benim için yeterli olucaktır. bulunduğum yerde zaten şebeke mükemmel değil birde kalitesiz
bir şey alırsam daha çok problem yaşarım Keenetic Extra DSL almıştım kurulumunu gelen kişi sağlayamadı ve her defasında sikayet aldıklarını belirtti yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,172
İsim
Yunus Şahin
Keenetic Extra DSL kullanıyorum, memnunum. Bundan önce Omni DSL kullanıyordum o daha iyiydi. Çünkü Extra'da 2.4 ve 5.0 özelliği var. Uzak bir yere gidince 5.0 biraz sorun çıkarıyor, yavaşlıyordu internet. 2.4 sabit olduğu için Omni DSL'de bir sorun yaşamamıştım. Ama yine de Extra DSL'den memnunum. Güzel modem.

Top Bottom