Neler Yeni

Yardım Modemi nasıl sıfırlayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Salih YILDIRIM
Arkadaşlar bende zyxel vmg 1312 t20b modemi var.Turknet kullanıyorum.Modem arayuzune girebilirim.Ama modemi nasıl sıfırlayacağımı bilmiyorum

Not:Açıkçası kablosuz internetimde çok sık kopmalar oluyor bu yüzden sıfırlamak istiyorum
Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Dušan Tadić

80+ Silver
Tam olarak neyden bahsettiğini anlamadım ama fişini çekince sıfırlanıyor bazı şeyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hilmi Akkaya
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım.
arkasında küçük bi delik veya tuş olması lazım basılı tutunca 5-10 sn sıfırlıyor ve sonrasında intternet sağlayıcına üye bilgilerinle tekrar bağlanman lazım ki internet kullanabilesin , eğer kullanıcı ayar sıfırlama gibi bir şey ise modem içerisinden arayüzleri v.s varsayılan yap gibi ibarelerle sıfırlayabilirsin .
modem arayüzüne bağlanmak için http://192.168.1.1/ linkiyle tarayıncından girmen gerekli .

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Arkadaşlar bende zyxel vmg 1312 t20b modemi var.Turknet kullanıyorum.Modem arayuzune girebilirim.Ama modemi nasıl sıfırlayacağımı bilmiyorum

Not:Açıkçası kablosuz internetimde çok sık kopmalar oluyor bu yüzden sıfırlamak istiyorum
Tavsiyeleriniz nelerdir ?
Arkasinda bosluk olmasi lazim reset yazan igne ucuyla 5-10 saniye basili tut resetlenir

Pckopat

80+ Bronze
Tüm bilgileri sıfırlayıp yeniden kurulum yapacaksan, modemin arkasında ufak bir delik var reset yazar oraya iğne yardımı ile 5-10 sn kadar basılı tuttuğunda modem üzerindeki tüm ışıkların kapanıp tekrar açıldığını göreceksin. Işıklar tekrar yandığında cihaz sıfırlanır ve yeniden kuruluma hazır olur.

Top Bottom