Neler Yeni

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

Hangi monitör alırdınız?

• Asus

Oylar: 140 55.1%
  • Dell

Oylar: 82 32.3%
  • ViewSonic

Oylar: 32 12.6%

• Oy kullanan toplam üye
    254
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
ALDIM BEYLER ÇOK ŞÜKÜR MONİTÖR DERDİM DE BİTTİ (8.499 ₺ ye aldım +4 taksit ile 9.375 ₺ ye bindi)

Untitled-1.jpg

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
ROG iyi bir tercih olacaktır. Sıralama yapmak gerekirse, Asus > Dell > Viewsonic.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,262
İsim
Kadir
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Asus ve Dell alabilirsin. İkiside pişman etmez.
Ama CS oynuyorsan bir de BenQ Zowie'ye bak derim.
Kendi terchimi yazayım: Dell. bilgisarında asus parçalar varsa rog al. diğer türlü dell al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,752
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
renk olarak asus biraz daha iyi ama ergonomi önmliyse dell. ben dell alırdım.

Can...

80+ Platinum

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
İçimde Dell var şuan
Ben bu Tuf 270 Hz monitörü kullanıyorum hocam. Özellikle pivot olmayan tercih ettim çünkü monitör kolu ile beraber kullanıyorum. Monitör ayağına göre hem daha işlevsel hemde masada daha hoş bir görüntü oluşuyor. Monitör alacağım vakit bende sıkça dell , rog ve bu tuf arasında kalmıştım. Kararımı tuftan yana kullandım. Fazlasıyla memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,272
Üyeler
141,427
Son üye
ataikbaal
Top Bottom