Neler Yeni

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

Hangi monitör alırdınız?

• Asus

Oylar: 140 55.1%
  • Dell

Oylar: 82 32.3%
  • ViewSonic

Oylar: 32 12.6%

• Oy kullanan toplam üye
    254

Can...

80+ Platinum
Ohh bee şükür. Ölü piksel yok, ghosting vs yok tertemiz monitör MİSS. Hadi ikimize de hayırlı olsun kardeşim. :giggle: Bu arada OCönermem hiç kullanma bende kullanmayacağım. 240 hz bana yeter
bende de ghostıng yok kamereya bile gerek yok gözle olmadığını anlıyorum aoc de baya varmış buna göre hacı

onat3734

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Müslüm
haklı çıkmak için dansöz oldun kıvırtıyorsun :D monitörde hoparlör olması bir artı değil tüm monitörlerde sabittir ses bangır bangırda çalmaz maks 3 ila 6 watt olurlar oda halta yaramaz ztn hele oyunalrda hiçbir halta yaramaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yavuz Sultan Selim çıktı mı kanka kargon benim yarın gelir muhtemelen
Senin için bir işe yaramiyorsa alma 2 w da olsa yeterince ses veriyor bir şey biliyormuş gibi konuşma hayatında hoparlörü olan monitör kullanmamişsın belkide fikrin var ama dansöz lafını da aynen iade ediyorum

Can...

80+ Platinum
Senin için bir işe yaramiyorsa alma 2 w da olsa yeterince ses veriyor bir şey biliyormuş gibi konuşma hayatında hoparlörü olan monitör kullanmamişsın belkide fikrin var ama dansöz lafını da aynen iade ediyorum
yazık garibim bir göz doktoruna git aoc 27g2u kullanıyorum 3 yada 6 watt hoparlörü var halta yaramıyro kulaklıkla aynı sesi veriyor dışarı :D

onat3734

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Müslüm
yazık garibim bir göz doktoruna git aoc 27g2u kullanıyorum 3 yada 6 watt hoparlörü var halta yaramıyro kulaklıkla aynı sesi veriyor dışarı :D
Aocun en kötü monitörünü almiş konuşuyor aldiğim gibi geri iade ettim ölü pixel sorunu mu dersin stand mı dersin aoc ürettiğine pişmandır belki sağa sola bile dönmüyordu Lenovo Legion y27 al Asus vg279q3a al bakalım nasıl ses veriyor

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Furkan Görür

Can...

80+ Platinum
Aocun en kötü monitörünü almiş konuşuyor aldiğim gibi geri iade ettim ölü pixel sorunu mu dersin stand mı dersin aoc ürettiğine pişmandır belki sağa sola bile dönmüyordu Lenovo Legion y27 al Asus vg279q3a al bakalım nasıl ses veriyor
tamam en bilgili sensin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

gelmiş bana boş yappıyorsun ilk hoparlör diyrosun sonra işine gelmeyince kıvırıp aoc nin en kötü monitörü diyorsun :D bu arada monitörde güzel yani neyse seni engelliyorum boş adamsın kafana göre :D en kral sensin tamam

TRizzo19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
İsmail ŞAHİN
ALDIM BEYLER ÇOK ŞÜKÜR MONİTÖR DERDİM DE BİTTİ (8.499 ₺ ye aldım +4 taksit ile 9.375 ₺ ye bindi)

Alıntıyı görüntüle
Memnun musun şu anda kral bende bugün sipariş verdim

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Ali UKŞUL
kullanan arkadaşlar son durum nedir öneriyor musunuz ? ona göre vatandan gidip alacağım şimdi. veya farklı modele bak diyeceğiniz bir model varsa ona yöneleyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,222
Üyeler
141,413
Son üye
Kayra Pasha
Top Bottom