Neler Yeni

Monitör karşılaştırma

iSwenty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
aldım hocam omeni gelince fikirlerimi paylaşırım

hayirli olsun kral umarim sorunduz bi cihaz gelir keyfini surersin
monitör dağıtıma çıkmış gelince test edicem umarım bi problem çıkmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayirli olsun kral umarim sorunduz bi cihaz gelir keyfini surersin
testleri fazla anlamıyorumda nasıl ghosting olduğunu falan nasıl anlıcam ?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
monitör dağıtıma çıkmış gelince test edicem umarım bi problem çıkmaz

testleri fazla anlamıyorumda nasıl ghosting olduğunu falan nasıl anlıcam ?
ghosting testi yazip kamerani ac ufolarin hizi ile hareket ettirirken video veya fotoğraf cek de yoktuur ghosting ölü pixel testi yap yoksa devam varsada degisim yaparlar

iSwenty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
ghosting testi yazip kamerani ac ufolarin hizi ile hareket ettirirken video veya fotoğraf cek de yoktuur ghosting ölü pixel testi yap yoksa devam varsada degisim yaparlar
ölü pixel v.s bişey yok başka yapmam gereken bişey varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı

Daha önce kullandığım ve memnun kaldığım bi monitör. Şuan 2k 27" modelini kullanıyorum. Bi incelemeni tavsiye ederim.

iSwenty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran

Daha önce kullandığım ve memnun kaldığım bi monitör. Şuan 2k 27" modelini kullanıyorum. Bi incelemeni tavsiye ederim.
artık çok geç :d

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
ölü pixel v.s bişey yok başka yapmam gereken bişey varmı
ghosting isik sizmasi testi de yaptiysan gule gule kullan ayarlardan Gaming moduna al Response time 3 e al devam. Begendinmi bu arada saglamligi nasil ?? tank gibi demi 😂

iSwenty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
ghosting isik sizmasi testi de yaptiysan gule gule kullan ayarlardan Gaming moduna al Response time 3 e al devam. Begendinmi bu arada saglamligi nasil ?? tank gibi demi 😂
valla kurulumu baya basitti baya baya basitti kurulumu hdr monitöre geçince dedim ne çekmişim ben böyle monitör baya iyi

aga gaming moduna nasıl alıcam

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
valla kurulumu baya basitti baya baya basitti kurulumu hdr monitöre geçince dedim ne çekmişim ben böyle monitör baya iyi

aga gaming moduna nasıl alıcam
menuye gir arkadaki tustan orda modlar vardir Gaming standart cart curt onu Gaming e al. Orda Repons Time var onuda 3 e getir baska bisey yok

iSwenty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
menuye gir arkadaki tustan orda modlar vardir Gaming standart cart curt onu Gaming e al. Orda Repons Time var onuda 3 e getir baska bisey yok
aga bi sorunum daha var oyuna girdiğim zaman ekranı tam ekran yaptığım zaman ekran çamur gibi çok kalitesiz olutyor fakat tam ekrna pencerelide böyle bi durum yok neden kaynaklanıyor

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
aga bi sorunum daha var oyuna girdiğim zaman ekranı tam ekran yaptığım zaman ekran çamur gibi çok kalitesiz olutyor fakat tam ekrna pencerelide böyle bi durum yok neden kaynaklanıyor
çözünürlügu ayarla masaustu cozunurlugu ile ayni olsun goruntu gaming moda al bide görüntüyü

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
problemi çözemedim oyundayken alt tab attığım zaman canlılık düşüyor
dostum video falan çekip yt ye at linkini at bura bakayım nası oldugunu görmeyince bişey diyemiyorum. ama ben monitörü taktım çalıştırdım 1920 ye 1080 çözünürlükte çalıştır oyununkide öyle olsun. renkler için Gaming modunu seçtim bide Response Time 3 yaptım başka bişeyyapmadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom