Neler Yeni

Rehber Monitör Panel Arşivi

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Onunla alakalı bir şey diyemem. Tesadüfen kulağa mantıklı gelebilecek bir değer denk gelmiş olabilir ama dediğin şey olası.

Tek başına Panda hakkında yorum yapmamız doğru olmaz lakin Oxide-TFT yani IGZO IPS paneller ağırlıklı olarak Panda'dan çıkıyor ve bu panellerin kaliteli bir arka aydınlatma ile desteklendiğinde rahatlıkla 1500:1, 1600:1 gibi IPS panel standartları için yüksek sayılabilecek kontrast oranlarına kadar ulaşabilmesi IGZO IPS'i kaliteli bir panel türü, Panda'yı da kaliteli bir panel üreticisi konumuna çeker.
AOC 27G2U kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Onunla alakalı bir şey diyemem. Tesadüfen kulağa mantıklı gelebilecek bir değer denk gelmiş olabilir ama dediğin şey olası.

Tek başına Panda hakkında yorum yapmamız doğru olmaz lakin Oxide-TFT yani IGZO IPS paneller ağırlıklı olarak Panda'dan çıkıyor ve bu panellerin kaliteli bir arka aydınlatma ile desteklendiğinde rahatlıkla 1500:1, 1600:1 gibi IPS panel standartları için yüksek sayılabilecek kontrast oranlarına kadar ulaşabilmesi IGZO IPS'i kaliteli bir panel türü, Panda'yı da kaliteli bir panel üreticisi konumuna çeker.
Panda Boe'nin alt markası mı oluyor bazı yerlede BOE Panda olarak görüyorum da

ErxQQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Eray Özkul
AUO mu daha iyi yoksa Qisda mı eski VG259QM monitörümde QISDA model panel vardı ve 280 hz overclock ile gsync açtığımda ekranda sürekli titremeler meydana geliyordu onu servise verip iade alıp yeni bir VG259QM aldım ve AUO model panel var yaşadığım GSYNC sorununu yaşamıyorum Istersenız videosunu çekmiştim atabilirim ama fotoğraftan zaten sorun net olarak gözüküyor
1718059308562.png

Top Bottom