Neler Yeni

Monitör yağlı gözüküyor

Platon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EmrePasa
fakiri biliyorum eskiden tn panelli monitorde kullandım o reddit millet bir kaç tavsiyeden bahsetmiş onları denedin mi ?
Hocam saf su ile silin demişler sadece, onu deneyeceğim bir. Daha yeni satın aldım, inşallah çözülür. Belki farklı tavsiyeleri olan vardır diye konuyu açmak istedim. Fakat benim sorunumu yaşayan pek az kişi var sanırım.

WhoCares

80+ Gold
Hocam saf su ile silin demişler sadece, onu deneyeceğim bir. Daha yeni satın aldım, inşallah çözülür. Belki farklı tavsiyeleri olan vardır diye konuyu açmak istedim. Fakat benim sorunumu yaşayan pek az kişi var sanırım.
o riske girmek zararina olabilir yeni aldığın üründe en iyi mikro fiber bezle denemen

Platon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EmrePasa
o riske girmek zararina olabilir yeni aldığın üründe en iyi mikro fiber bezle denemen
Zaten mikrofiber beze saf suyu biraz koyup nemlendirip öyle silicem hocam. Sence zarar verir mi saf su? İçinde hiçbir madde yok gerçi pek sanmıyorum vereceğini ama.

WhoCares

80+ Gold
Zaten mikrofiber beze saf suyu biraz koyup nemlendirip öyle silicem hocam. Sence zarar verir mi saf su? İçinde hiçbir madde yok gerçi pek sanmıyorum vereceğini ama.
denemedim saf su ama benim tercihim saf alkolle silmek olurdu sorumluluk sana ait denersende :kekw:

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Halil Karagöz
Hocam bezin bir tarafını solüsyonla ıslat sil sonra kuru kısmıyla hemen solüsyon kurumadan bir tur daha sil bakalım gene aynı olacak mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,312
Üyeler
151,879
Son üye
chickinsout
Top Bottom