Neler Yeni

Rehber Monitörde MS Nedir? Gerçekten fark edilebilir mi?

T.P.G.

80+ Titanium
TN alacaksın? Şu an tüm düşüncelerim değişti... VA ile TN yi karşılaştırmak bile saçma bnece hem renkler anlaşılıyor hem de FPS için ideal.
Ya IPS ya TN dedim
VA panellerde Curved olanlarda ışık sızması oluyor
Eğer ghosting olmasın diye garantiye alayım sadece CS Valo oynarım dersen TN alırsın

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Fayladı bir konu. Mesela benim için isterse ms 100 olsun sıkıntı değil oyun oynamadığım için.

T.P.G.

80+ Titanium
Mesela benim için isterse ms 100 olsun sıkıntı değil oyun oynamadığım için.
Sana öyle geliyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki peki öyle alın...
Okuduğunu anladığına emin misin?
Diyorum ki;
Sadece FPS oynayan adam TN alır renkle işi yok

Hikayeli ve FPS oynayan ise IPS alır

VA her zaman son seçenek olmalı. Işık sızması gibi şikayetler bolca var. Bu yüzden önermiyorum. Bilmem anladın mı.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Furkan 🆎 rehber yapmış artık monitörler konusunda bilgiliyim.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Sana öyle geliyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okuduğunu anladığına emin misin?
Diyorum ki;
Sadece FPS oynayan adam TN alır renkle işi yok

Hikayeli ve FPS oynayan ise IPS alır

VA her zaman son seçenek olmalı. Işık sızması gibi şikayetler bolca var. Bu yüzden önermiyorum. Bilmem anladın mı.
Peki peki öyle alabilirsiniz.
1605350812001.jpeg

göz önüne bulundurun. VA bence can kurtaran bir paneldir. Hem oyun hem de günlük kullanımda göz kanamasına engel olmak için birebirdir tüm VA lar curved mi? Araştırmadım da. @Furkan Aslan hocam sizden iyi biliyorum ya da bilmiyorum demedim sadece kendi kullanımlarımı ve panel mantıklarını gö önünde bulundurarak yorum yaptım. Kendi düşüncem. siz O panelleri alabilirsiniz haklısınızdır.

T.P.G.

80+ Titanium
Peki peki öyle alabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
göz önüne bulundurun. VA bence can kurtaran bir paneldir. Hem oyun hem de günlük kullanımda göz kanamasına engel olmak için birebirdir tüm VA lar curved mi? Araştırmadım da.
VA panelde genel olarak böyle bir sorun var
Curved olanlarda daha fazla

Sen sadece CS tarzı oyunlar oynasan renkle işin yok abi renkle işin ne? Git TN al.

Hikayeli ve CS tarzı oynarsan da IPS alırsın profesyonel değilsen ki pro olsan tek tip oyun oynarsın sadece

VA riskli bir panel. Ama anlamakta güçlük çekiyorsun galiba. Okuduklarımı gözden geçir.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
VA panelde genel olarak böyle bir sorun var
Curved olanlarda daha fazla

Sen sadece CS tarzı oyunlar oynasan renkle işin yok abi renkle işin ne? Git TN al.

Hikayeli ve CS tarzı oynarsan da IPS alırsın profesyonel değilsen ki pro olsan tek tip oyun oynarsın sadece

VA riskli bir panel. Ama anlamakta güçlük çekiyorsun galiba. Okuduklarımı gözden geçir.
“Anlamakta güçlük çekiyorsun“ cümlesini bir daha görürsem emin ol hiç bir yazını ciddiye almayacağım :) sen okumayı bilmiyorsan bir şey demek istemiyorum da.

T.P.G.

80+ Titanium
“Anlamakta güçlük çekiyorsun“ cümlesini bir daha görürsem emin ol hiç bir yazını ciddiye almayacağım :) sen okumayı bilmiyorsan bir şey demek istemiyorum da.
Almazsan alma ne yapayım? Açıklıyorum nedenleriyle söylüyorum.

"Anlamakta güçlük çekiyorsun"

Çok da umrumda değil açıkçası ciddiye alıp almaman

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,536
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Açıkçası yazan MS değerlerine pek takılmayın. Çok üst seviye bir monitör değilse 1 MS yazsa bile deli gibi ghosting oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,010
Üyeler
141,782
Son üye
Cerato
Top Bottom