Neler Yeni

monitörümü kaça satabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Arif güngör
arkadaşın cahillik seviyesi arşa çıktığı için blokladım konuya birçok kişi yazdı kimi bloklamışım başka kanıtın var mı çoğul konuştun da :D
İyi de 8 bin lira bandındaki bir ürün için ikinci elde 6 7k vermezler yani adam doğru söylemiş. diğer bir arkadaşın dediği gibi ilana koy bekle belki oturduğun yerden bir alıcı çıkar ilerde.

6.5k ya koyarsin ama arkadaslar doğru söylemiş monitör 2.elde hızlı satılan bir şey değil. Elden alıcak bir de alan kişi, seçenekler azalıyor, bu noktadı hem monitörün hem de fiyatının cazip olması gerekir. 5k ya 1 haftada satarsın mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ömer kerem
ben diyorum ki aklımdaki fiyat 7000 TL ama olur da forumdan biri ciddi almak ister fiyatta anlaşırız ortayı buluruz canım isterse 4.5k'dan satarım 5.5k'dan sanki ben monitöre 8.5 - 9K istiyormuşum gibi tepki veriyor bazıları :D
Monitöre 8.5 9 isteymezsin zaten sıfırı o kadar 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin gibi çok var arkadaşlar ürünün ikici el de hakettiği doğru fiyatı söyleyince sinirleniyorsunuz heralde 30 kere böyle konuya denk gelmişimdir

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
lappelduvide
bu konu git gide içinden çıkılmaz hale geliyor böyle bir konu açmadım farz edelim herkes rahatlasın :D

Monitöre 8.5 9 isteymezsin zaten sıfırı o kadar 😃

Senin gibi çok var arkadaşlar ürünün ikici el de hakettiği doğru fiyatı söyleyince sinirleniyorsunuz heralde 30 kere böyle konuya denk gelmişimdir
dostum sizin gerçekten anlama sorununuz var bak hiç şaka yapmıyorum ya taklit yapıyorsunuz ya da gerçekten sorununuz var okuduğunu anlayamayanlarla dolu şu forum ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ömer kerem
bu konu git gide içinden çıkılmaz hale geliyor böyle bir konu açmadım farz edelim herkes rahatlasın :D

dostum sizin gerçekten anlama sorununuz var bak hiç şaka yapmıyorum ya taklit yapıyorsunuz ya da gerçekten sorununuz var okuduğunu anlayamayanlarla dolu şu forum ya
Evet ciddi anlama sorunum var 1080 p monitörü 9 k ya alıp 7.000 e satabileceğin düşüncesini anlayamıyorum

Raporunda var göndereyim mi

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
lappelduvide
Evet ciddi anlama sorunum var 1080 p monitörü 9 k ya alıp 7.000 e satabileceğin düşüncesini anlayamıyorum

Raporunda var göndereyim mi
ben 7k satacağım diye inat etmiyorum siz onu anlamıyorsunuz düşündüğüm fiyat o dedim fikir almak istedim biri gelmiş va panel 240 hz 0.5 ms 6k senin monitörün 5 etmez falan diyor :D

Allah anne babanıza ileride eşinize sabırlar versin siz sakın üremeyin olur mu :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ömer kerem
Abi cevap vermedin raporu göndereyim mi

ben 7k satacağım diye inat etmiyorum siz onu anlamıyorsunuz düşündüğüm fiyat o dedim fikir almak istedim biri gelmiş va panel 240 hz 0.5 ms 6k senin monitörün 5 etmez falan diyor :D

Allah anne babanıza ileride eşinize sabırlar versin siz sakın üremeyin olur mu :D
Çok komik adamsın

Abi cevap vermedin raporu göndereyim mi

Çok komik adamsın
Sen de inatlaşma adamla kanka, monitör adamın monitörü, fikir almaya gelmiş, fikrini belirtirsin sonra bunda ısrarcı olmazsın. Sen fikrini belirtmeye değil de sanki tartışmaya gelmiş gibi konuşuyorsun. Böyle fikir belirtilmez, bu tarz fikir alışverişlerinde barındırmazlar seni bilgin olsun.

Top Bottom