Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Monster 3050Ti Laptop 7500TL

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,410
İsim
Deniz Bey
arkadaşım o enayi değil kabul ama biz de saf mıyız hakkımızı savunmayalım ? koymasaydı ucuza. sonuçta ticarette 1 fiyat belirlersin ve bu rakamdan satış yaparsın. Satış yapılıp parasını aldıktan sonra vazgeçtim ya ,vermiyorum ürünü diye bir olay olamaz. Belki müşteri o anda aynı ürünü başka bir yerde 11.000 TL ye buldu ama bunu daha uygun gördüğü için almadı şuanda aynı ürün 13.000 TL . Veya müşteri altın , dolarını satarak aldı, buradaki zararın karşılanmasından kim sorumlu olacak ?
Öyle bişeyi kimse güvenip yapmaz ki yapan olduysa oda onun aç gözlülüğü, İlkkez böyle bişey olmuyor geçmişte Böyle uçuk indirim görünen sonra iptal edilen mevzular oldu bu kadar düşük fiyat nasıl inanıp dolar Vs bozdurcan internet ortamı herşeye inanmıcan çokta bişey çıkmaz bundan Satıcı ile ilişkiyi keser HP özür bamında 50 100 çek verir oldu bitti işte

TamerKs

80+ Silver
Görsem direk çatlatırdım 2-3 tane.
Müslüman -gerçekten- yapmaz ama sadece inançla ilgili bir durum değil, ateist ya da deist olan biri de bu işin doğru olmadığını gayet iyi bilir ve yapmaz, karakter meselesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsan olarak o görevini yapıyor, bunun kadar doğal bir şey olamaz sen de görevini yapıyorsun ama hanfi taraftasın acaba.

Dostum sipariş verilir ama ürün iptal edilirse adam derse yanlış yazmışım alıcı da thy felan bi şekil o kartı alırsa bu fırsat değil üçkağıtçılık olur. O kartın yurtdışı fiyatını biliyorum 6k ya nvidia satamaz, adamı zora sokmak mı fırsat oluyor anlamadım ki hiç mi ahlakınız kalmadı?
Hocam bu nasıl bi çelişki :monkahmm:

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
MAHSUN AYHAN
Ben iletişime geçtim ancak hediye çeki gibi bir uygulamamız bulunmamaktadır diyorlar.
IMG_20220201_170511.jpg

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,828
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam bu nasıl bi çelişki :monkahmm:
Ne gereksiz yorumlar yapıyorsunuz, yaşın mı küçük yoksa dalga mı geçiyorsun? Ürün paylaşılmış indirim bitmiş ben de altına görsem 2-3 tane alırdım yazdım sen ne yaşıyorsun?

Helal be kardeşim be sjahhahahshq bay karakter işte
Ne yaşıyorsun, ben ürün indirimdeyken görsem alırdım dedim senin gibi iptal ederlerse yok thh başvurur zorla alırım mı yazdım. Ne karaktersiz adamsın(!), engelliyorum seni.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Ne gereksiz yorumlar yapıyorsunuz, yaşın mı küçük yoksa dalga mı geçiyorsun? Ürün paylaşılmış indirim bitmiş ben de altına görsem 2-3 tane alırdım yazdım sen ne yaşıyorsun?

Ne yaşıyorsun, ben ürün indirimdeyken görsem alırdım dedim senin gibi iptal ederlerse yok thh başvurur zorla alırım mı yazdım. Ne karaktersiz adamsın(!), engelliyorum seni.
Bırak bu işleri bay karakter şov yapma herkes senin ne yazdığını gördü biliyor nasıl eleverdin kendini bay karakter

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Ben gerçek fiyatını bilmiyordum ,kardeşimle oyun bilgisayarı almak istiyorduk fiyatlar 20k olunca bunu kaçırmak istemedim normalde ben 3060ti 5600x sistem bekliyorum. Sırf ucuz diye aldım laptopu ama gelmedi sağlık olsun zaten imkansızdı. İnşallah @Abdullah Hacıgül 3060ti 5600x sistem çıkarır da alırız umuduyla bekliyorum.

fukcam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ufuk Çam
Öyle bişeyi kimse güvenip yapmaz ki yapan olduysa oda onun aç gözlülüğü, İlkkez böyle bişey olmuyor geçmişte Böyle uçuk indirim görünen sonra iptal edilen mevzular oldu bu kadar düşük fiyat nasıl inanıp dolar Vs bozdurcan internet ortamı herşeye inanmıcan çokta bişey çıkmaz bundan Satıcı ile ilişkiyi keser HP özür bamında 50 100 çek verir oldu bitti işte
Hala aynı şekilde ithamlara devam ediyorsunuz. Bu bir ticaret , kazanmak ve kaybetmek var. Bir taahüt veriliyorsa tutulmalıdır. Ben paramı ödüyorum, karşı taraf malını verecek. Basit matematik. Geçen sene aynı şekilde Hummel tedarikçisinden, Hummel ayakkabı aldım toplamda 8 çift ve 320 TL ödedim. İptali ve iadesi olmadı ürünleri teslim aldım eşe dosta hediye ettim.

İhtiyacı olan ve parası olan alır. İsterse dolarını satar , isterse altınını bozar.

Ürünler sisteme girilirken stok miktarı da giriliyor. Bittiği anda otomatik kapanıyor.
Burada önce ürünü satarak, sonra stok sıkıntısı denilerek iptal ediliyorsa başka bir hinlik var diyorum. Ne enayilik ne aç gözlülük. HP güvencesiyle alınıyorsa ürünler HP bunun arkasını da bırakmamalı.

Merak ediyorum, acaba yetişip alsaydınız şuan neyi savunuyor olacaktınız?

1643725548667.png

1643725601894.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Müşteri hizmetlerini arayınca destek talebi oluşturdum falan filan diyip geçiştiriyorlar yani @Abdullah Hacıgül iptal olursa olay çıkartırım dedi ama bilmiyorum ne yapabilir ama bizi de bilgilendirirse çok iyi olur.

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Abdullah beyin de iptal olmuş. Olsun iyi heyecandı :) Her şeye rağmen.

Top Bottom