Neler Yeni

Monster Abra A5 V17.2 Bios Güncelleme

Dahası  
Eski Bios dosyalarında afu dosyası verilirdi ve bunun sayesinde cihazın güncellemesini exe olarak normal işlemle başlatabilirdik artık bu dosyalar değişmiş durumda. Yani daha önce pek bios güncellemeyle de uğraşmadığım için sormak istiyorum. Hangi dosyayı çalıştırmam gerekli?
1689369594278.png

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
BIOS u bilmiyorsanız garantiye verin o halletsin keza bozulursa düzeltmek için kendileri ücret talep ediyor gerekirse anakart değişimine kadar gidiyor

Dahası  
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün şöyle bir durum yaşadım. Daha 7 aylık cihaz olmasına rağmen batarya çalışmıyor, prizden enerjiyi kestiğim anda cihaz kapanıyor ve şarj göstergesi %61 de kaldı. Bunun hakkında Monster Destek ekibini arayıp ulaştığımda bana bios güncellemesiyle düzelebileceğini belirttiler. Bende rica ettim ve dosyayı aldım. Sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum ama elbette insanın içerisinde tedirginlik oluyor. TFB dosyasıyla başlatılacağını öğrendim fakat EC dosyası eksik gözüktü. O yüzden Monster Ekibi'ne mail attım, umarım EC dosyası eksik değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS u bilmiyorsanız garantiye verin o halletsin keza bozulursa düzeltmek için kendileri ücret talep ediyor gerekirse anakart değişimine kadar gidiyor
.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Dün şöyle bir durum yaşadım. Daha 7 aylık cihaz olmasına rağmen batarya çalışmıyor, prizden enerjiyi kestiğim anda cihaz kapanıyor ve şarj göstergesi %61 de kaldı. Bunun hakkında Monster Destek ekibini arayıp ulaştığımda bana bios güncellemesiyle düzelebileceğini belirttiler. Bende rica ettim ve dosyayı aldım. Sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum ama elbette insanın içerisinde tedirginlik oluyor. TFB dosyasıyla başlatılacağını öğrendim fakat EC dosyası eksik gözüktü. O yüzden Monster Ekibi'ne mail attım, umarım EC dosyası eksik değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
sıkıntı olur bu arada anakart değişimi ve garanti kapsamı dışına çıkmasına kadar gidebiliyor iş arayıp sorabiliirsin bana öyle dediler ben ellemedim o yüzden gönder temizlesin bakımları yapılsın güncellensin

Top Bottom