Neler Yeni

monster abra A5 vs lenovo ideapad gaming 3 ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
1650 ile 1650ti arasında laptoplarda çok fark yok ya onun için dedim.

Hocam şüphesiz Dell daha iyi performans verir fakat benim için soğutma performansı daha önemli, İdeapad alırdım muhtemelen. Bravo'yu almanız daha iyi olur ama.
amazon hariç başka yerde bu pc yok güvenebilirmiyim ki ?

RaZeBoSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Efe
itopya da falan var ama bu ürün 13k ve şuan stokta yok gelince pahalanır bide burda 10k olması şüpheli
Hocam gönderen amazon tr güvenilir yani ama yinede dediğiniz gibi 13k filanken diğer yerlerde burda 10k olması şaşırtıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam gönderen amazon tr güvenilir yani ama yinede dediğiniz gibi 13k filanken diğer yerlerde burda 10k olması şaşırtıyor
Hocam ayrıca bu msi ürünün garantisi hakkında bir bilgi yazmıyor ben göremedim

1337

80+ Bronze
amazon hariç başka yerde bu pc yok güvenebilirmiyim ki ?
Hepsiburada'daki ile aynı cihaz ordaki yorumları baz alabilirsiniz. Aradaki farkı çözemedim ssd'si farklı olabilir ramler 1x8 yerine 2x4 olabilir veya farklı marka ram olabilir. Amazon kendisi satıyor zaten güvenebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
Hepsiburada'daki ile aynı cihaz ordaki yorumları baz alabilirsiniz. Aradaki farkı çözemedim ssd'si farklı olabilir ramler 1x8 yerine 2x4 olabilir veya farklı marka ram olabilir. Amazon kendisi satıyor zaten güvenebilirsiniz.

bu üçü arasından en iyisi size göre msi bravo mu hocam rahatsız ettim çok fazla ama kusura bakmayın

RaZeBoSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Efe
Hocam ben bu akşam alabilirim msi yi ama monsterda özellik olarak iyi geliyor bende kararsız kaldım

1337

80+ Bronze
Evet, Dell Bravodan bir tık daha fazla fps verebilir ama soğutma performansınıda düşününce Bravo daha iyi olur.

Hocam ben bu akşam alabilirim msi yi ama monsterda özellik olarak iyi geliyor bende kararsız kaldım
Hocam o Monsterı eleyin zaten Monsterın 3 farklı kasa tedarikçisi var biri Clevo en kalitesizleri, biri Tongfang güzel alınabilir kasaları var diğeri ise MSI. Monsterda sorun yaşayanların tahmini %80-90'ının kasasını bu Clevo markası üretiyor. v17.1'de Clevo kasası kullanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
Evet, Dell Bravodan bir tık daha fazla fps verebilir ama soğutma performansınıda düşününce Bravo daha iyi olur.

Hocam o Monsterı eleyin zaten Monsterın 3 farklı kasa tedarikçisi var biri Clevo en kalitesizleri, biri Tongfang güzel alınabilir kasaları var diğeri ise MSI. Monsterda sorun yaşayanların tahmini %80-90'ının kasasını bu Clevo markası üretiyor. v17.1'de Clevo kasası kullanıyor.
hocam bravoya güvenemedim o yüzden en mantıklısı dell gibi duruyor sanki

1337

80+ Bronze
hocam bravoya güvenemedim o yüzden en mantıklısı dell gibi duruyor sanki
Siz bilirsiniz hocam cihaz aynı cihaz ben Bravoyu öneririm ama istiyorsanız Dell'i alabilirsiniz Kullandığı panel şüpheli, biraz ısınma sorunu var iyi bir soğutucu ile kabul edilebilir seviyelere iner.

RaZeBoSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Efe
Siz bilirsiniz hocam cihaz aynı cihaz ben Bravoyu öneririm ama istiyorsanız Dell'i alabilirsiniz Kullandığı panel şüpheli, biraz ısınma sorunu var iyi bir soğutucu ile kabul edilebilir seviyelere iner.
hocam ben de msi'yı almayı düşünüyorum ek soğutma önerir misiniz peki gerek var mıdır msi soğutmada genellikle iyi diyorlar

1337

80+ Bronze
hocam ben de msi'yı almayı düşünüyorum ek soğutma önerir misiniz peki gerek var mıdır msi soğutmada genellikle iyi diyorlar
Öneririm tabii ki hocam soğutucu önemli laptoplar için.

RaZeBoSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ali Efe
Öneririm tabii ki hocam soğutucu önemli laptoplar için.
Hocam çok soru sordum affınıza sığınıyorum
Garantisi hakkında bilgi verilmemiş ürün amazon tr tarafından gönderiliyor garantisi yok mudur sizce

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,226
Üyeler
144,388
Son üye
ByHaruto
Top Bottom