Neler Yeni

Monster bilgisayarlar sorunlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Kabakçı
4 yıl önce abim monster pc aldı ve bana sakın alacaksan monster alma müşteri temsilcileri kötü ve sorunları var dedi ama benim bütçeme göre en iyi pc monster ve son olarak excalibur iyi mi

Ysuflix

80+ Gold
monster kasa kalitesi olarak pek iyi değil. soğutması da kötü. soğutma kötü olunca performans kısıyor. casperin g870 modelinin kasa kalitesi güzel ve soğutması güzel. ben performansını da beğeniyorum monstera göre güzel ama insanlarda biraz önyargı ve casperi sevmeme durumu var. bence alınır g870 modeli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Kabakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monster kasa kalitesi olarak pek iyi değil. soğutması da kötü. soğutma kötü olunca performans kısıyor. casperin g870 modelinin kasa kalitesi güzel ve soğutması güzel. ben performansını da beğeniyorum monstera göre güzel ama insanlarda biraz önyargı ve casperi sevmeme durumu var. bence alınır g870 modeli.
Kanka ben bi monster abra a7 v15.2.2 var aklımda ve senin dediğin excalibur ama inç olarak monster büyük farkı var ve işlemci olarakta bir tık üstünde ne yapsam bilemedim

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
4 yıl önce abim monster pc aldı ve bana sakın alacaksan monster alma müşteri temsilcileri kötü ve sorunları var dedi ama benim bütçeme göre en iyi pc monster ve son olarak excalibur iyi mi
Evet, 7 yıllık Dell laptopum var, arkadaşımın 1 senelik Monster'ını kullandım kasa kalitesi berbattı ve ısınıyor. 7 yıllık Dell ondan bin kat iyiydi :)

eneskaya6

80+ Bronze
Müşteri temsilcileri bence çok iyi cidden. Kartala şube actılar orası hele gittigimde boş oluyor bakım icin vs de. Gecen arkadasin laptopu götürdük fanları degisecekti 1 gün sonra teslim aldık ücretini verip. Soğutma ve kasa olarak asus vs gibi markalardan geride ama excalibur yerine monster tercih ederim malzeme kalitesi olarak daha iyi duruyor

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat demir
valla sorunlarını bilmem de servisler müşteri hizmetleri falan çok iyi gamepad de ölü bölge vardı dün kargoya verdim bugün sabah servise ulaştı ve 1 saat sonra sıfırı kargoya çıktı

Ysuflix

80+ Gold
Kanka ben bi monster abra a7 v15.2.2 var aklımda ve senin dediğin excalibur ama inç olarak monster büyük farkı var ve işlemci olarakta bir tık üstünde ne yapsam bilemedim
sırf 17.3 inc diye gidip 95-100 derece altında çalışmayan laptop düşünme. ömrü kısa olur kasa kalitesi çok kötü. clevo laptop araştır internetten biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Kabakçı
lenovo veya asus düşünür müsünüz?
Kanka 30k civarı laptop almak istiyorum eğer daha iyiyse tabi ki düşünürüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

sırf 17.3 inc diye gidip 95-100 derece altında çalışmayan laptop düşünme. ömrü kısa olur kasa kalitesi çok kötü. clevo laptop araştır internetten biraz.
Aslında haklısın da 17.3 inç de güzel şimdi başka markalarda hiç yok varsa bile hep çok pahalı

kkurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadir KURT
Bende monster tulpar var hocam. Monsterin 3 kasa modeli var bunlardan 1i msi kasasi soğutması daha iyi onu araştır. Bende şuan yaz sıcağında 80-90 arası çalışıyor turbo fan açınca 5-7 derece dusuyor müşteri hizmetleri çok iyi bir sorun çıktığında rahatça hallediyorum bilgisayara uzaktan bağlanıp vs. Bir kez klavyede renk soldu gönderdim değiştirdiler temizliği vs yapılıyor. En büyük sorunu bence driver güncellemesi yayinlamiyorlar win11 kendi yapıyor ama monster uygulaması eski oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,282
Üyeler
149,354
Son üye
tahakoymenn
Top Bottom