Neler Yeni

Monster mi yoksa başka laptop mu

Tuvox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Bütçe
30.000
Merhaba 25-30 bin arası bütcem var f1 2023 rdr 2 gibi oyun oynamak icin laptop arıyorum monster var özellikleri fotoğraf olarak ekledim fiyati 31 bin TL ama cok kötü diyorlar öneririniz varmı teşekkürler iyi bayramlar
IMG_1092.png

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Muhammet Çağrı
1k daha eklersin ama sıcaklık farkını hissedersin.

Tuvox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1k daha eklersin ama sıcaklık farkını hissedersin.
Ramı 16 32 gb istiyorum bu var aynı fiyata hangisi sence
Acer Nitro 16 AN16-41 R5 7535HS 32GB 512GB SSD RTX4050-6GB Dos 16" Wuxga 165Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QKBEY.004-32

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Muhammet Çağrı

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
32 ram olmasının bir artısı yok alır takarsınız fabrikasyon değil zaten açılmış kutu gelir,

bu fiyatlara en iyi rtx 4050 budur,

1k düşeyim derseniz

lenovo iyi ama ben nedense acer almak istiyorum derseniz

30-31k verdik bari düz 35 verelim kafa rahat etsin derseniz

attığım ürünlerin hepsi taksitli hepsiburada satıcı ve kampanyalara dahil olması lazım yani 1k düşecek diye biliyorum visa kampanyası var.

Monster? üst düzey hariç önermiyorum orada fp bu marka,
casper? garantisi bitmeden 50 tane sorun açıyor çözüm servis hak getire,
acer? 3 sene içinde 4 ürününü aldım hepsini iade ettim, sorunsuz acer ürünü yok gibi, fp değilse uzak durun ki fp değil şu an.

hp victus, fp idi kayboldu fp durumu yoksa 7840hs rtx 4050 muazzam bir seçim, ama bu kağıt üstündeki gücü kullanımda sunabilecek mi? alanların hepsinin ortak şikayeti bu. Bende de 7640 hs rtx 4060 kombinasyonu vardı, halen var bir abime sattım, fpsi rtx 4050 gibi....

Lenovo loq kasayı farkı kombinasyonlarla çoğu kişiye önerdim, fabrikasyon üretim hatası (her markada olduğu gibi üretim hatalı ürün gelebiliyor ve anında iade alıyor hepsiburada, servis vb. uğraştırmadan) ve 7ms ekran dışında herkes memnun. Üründe ne yazıyorsa tüm özellikler sorunsuz çalışıyor halen aktif kullanıyorum, 4-5 saat aralıksız oynadığımda bile soğutucu vb. hiçbir şey yok, 73 dereceyi geçtiğini görmedim.
Diğerleri ilk 2 dakikada bu ısıyı rahatça geçiyorlar.

Tuvox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
32 ram olmasının bir artısı yok alır takarsınız fabrikasyon değil zaten açılmış kutu gelir,

bu fiyatlara en iyi rtx 4050 budur,

1k düşeyim derseniz

lenovo iyi ama ben nedense acer almak istiyorum derseniz

30-31k verdik bari düz 35 verelim kafa rahat etsin derseniz

attığım ürünlerin hepsi taksitli hepsiburada satıcı ve kampanyalara dahil olması lazım yani 1k düşecek diye biliyorum visa kampanyası var.

Monster? üst düzey hariç önermiyorum orada fp bu marka,
casper? garantisi bitmeden 50 tane sorun açıyor çözüm servis hak getire,
acer? 3 sene içinde 4 ürününü aldım hepsini iade ettim, sorunsuz acer ürünü yok gibi, fp değilse uzak durun ki fp değil şu an.

hp victus, fp idi kayboldu fp durumu yoksa 7840hs rtx 4050 muazzam bir seçim, ama bu kağıt üstündeki gücü kullanımda sunabilecek mi? alanların hepsinin ortak şikayeti bu. Bende de 7640 hs rtx 4060 kombinasyonu vardı, halen var bir abime sattım, fpsi rtx 4050 gibi....

Lenovo loq kasayı farkı kombinasyonlarla çoğu kişiye önerdim, fabrikasyon üretim hatası (her markada olduğu gibi üretim hatalı ürün gelebiliyor ve anında iade alıyor hepsiburada, servis vb. uğraştırmadan) ve 7ms ekran dışında herkes memnun. Üründe ne yazıyorsa tüm özellikler sorunsuz çalışıyor halen aktif kullanıyorum, 4-5 saat aralıksız oynadığımda bile soğutucu vb. hiçbir şey yok, 73 dereceyi geçtiğini görmedim.
Diğerleri ilk 2 dakikada bu ısıyı rahatça geçiyorlar.
Cok teşekkürler vakit ayırıp yardımcı oldugunuz icin https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82xv00fytx-pm-HBC000061SXN1 bu laptop bana baya iyi gözüktü lenovo kontrol sistemi varmı monster gibi + buna göre cantası varmı bildiğiniz teşekkürler simdiden

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Cok teşekkürler vakit ayırıp yardımcı oldugunuz icin https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82xv00fytx-pm-HBC000061SXN1 bu laptop bana baya iyi gözüktü lenovo kontrol sistemi varmı monster gibi + buna göre cantası varmı bildiğiniz teşekkürler simdiden
lenovo kendi yazılımı gayet iyi, bu tarz yerel markalarla kıyaslama bile yapılmaz zaten

çanta istediğiniz yerden bunu veya onlarca lenovo çanta modeli var, üstteki modele. 2 tane kamp sandalyesi (toplam 4 veya 5 alır)
ya da laptop + neredeyse bir damacana hacmi kadar ağır olmayan eşya koyulur.

bende hem bu var, hem thinkbook gündelik çantası var, ikisi de laptop taşımaya uygun ve kaliteliler.

fiyatları daha uygun bulma şansınız var başka sitelerden. örnek olsun diye ilk çıkan yerden atıyorum.

farklı amaçlar ve uzun yıllar kullanım amaçlıyorsanız lowepro veya vanguard öneririm. Ama özel ihtiyaç yoksa ilk çanta fazla fazla yeterli büyük görünse de çok amaçlı.

Top Bottom