Neler Yeni

Monster notebook aldım h.o mu g.o. mu

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Semi kaan Çakır
Abra serisi sanırım tongfang değildi klavyesinden anlıyorlardı en son emin misiniz tongfang olduğuna ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyatlara 4060 laptop alınabiliyordu bu arada şimdi G870 harici o fiyata 4060 satan laptop kalmamış.
Modele göre thongfang ve clevo değişiyor bu thongfand , logo ortada ve çevresinde ışıklı şerit yok klavye de tuşlar ortada

Senerr

80+ Bronze
Modele göre thongfang ve clevo değişiyor bu thongfand , logo ortada ve çevresinde ışıklı şerit yok klavye de tuşlar ortada
Vay, bilgili olduğunuz aklımda kalmış ama Monster için olduğunu unutmuştum. :kappa:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar peşin fiyatına taksitle aldım, 31 bine sizce sorun yaşar mıyım başka öneriniz var mı.
4060 laptop olsaydı çok h.o derdim ama bu da h.o çünkü tongfang kasalar adamı üzmez.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Semi kaan Çakır
Vay, bilgili olduğunuz aklımda kalmış ama Monster için olduğunu unutmuştum. :kappa:
Laptoplar sıkıcı gelmeye başlayınca kasa piyasasına kaymistim , uzun süreler laptop önerisi yapmıştım DC guruplarinda en son 4800h işlemciler vardı ortada :) yine takip ediyorum ama eskisi gibi heyecanlandırmıyor :confused:

Senerr

80+ Bronze
Laptoplar sıkıcı gelmeye başlayınca kasa piyasasına kaymistim , uzun süreler laptop önerisi yapmıştım DC guruplarinda en son 4800h işlemciler vardı ortada :) yine takip ediyorum ama eskisi gibi heyecanlandırmıyor :confused:
Quanta kasalar nasıl sizce ? O zaman uzmanından dinleyelim birde.

ConquerorXIV

80+ Gold

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Doğuş Akyürek
Bu para bu modele çok hocam yerinde olsam asus, lenovo, acer gibi modellere yönelirdim.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Semi kaan Çakır
Quanta kasalar nasıl sizce ? O zaman uzmanından dinleyelim birde.
Öyle çok inceleme fırsatım olmadı ama bir kaç defa yakındaki bir magzada deneyimledim açıkçası soğutma olarak bir şey diyemeyeceğim öyle bir şansım olmadı ama kasa olarak pekte iyi diyemeyeceğim.

Senerr

80+ Bronze
Öyle çok inceleme fırsatım olmadı ama bir kaç defa yakındaki bir magzada deneyimledim açıkçası soğutma olarak bir şey diyemeyeceğim öyle bir şansım olmadı ama kasa olarak pekte iyi diyemeyeceğim.
Eksik yönleri var elbette ama ben çoğu laptopta plastik kasa yerine alüminyum kasanın kullanılmasını isterdim şahsen. O yönden başarılı bir kasa, hissiyatı da kötü değil ama tek çıkış konması kötü ve aşağıda bulunan ızgara büyük ancak toz alıyor içeri bayağı. :D
Clevolara göre bence başarılı ama bir tongfang olamaz. Gerçi tongfang kasa incelemedim pek belki de sevmeyeceğim.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Semi kaan Çakır
Eksik yönleri var elbette ama ben çoğu laptopta plastik kasa yerine alüminyum kasanın kullanılmasını isterdim şahsen. O yönden başarılı bir kasa, hissiyatı da kötü değil ama tek çıkış konması kötü ve aşağıda bulunan ızgara büyük ancak toz alıyor içeri bayağı. :D
Clevolara göre bence başarılı ama bir tongfang olamaz. Gerçi tongfang kasa incelemedim pek belki de sevmeyeceğim.
Thongfang kasa kullanan yakınlarım vardı , victus gibi bir kalitesi var desem yeridir .

Erenivon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Eren Avcı
Bakım diye götür bakalım bir... Teknik servis yüzü gör bakalım fikrin aynı kalacak mı :kekw:
Monsterın ömür boyu bakım garantisi sizi ömür boyu pişman etmeden dönün o yoldan.
Teknik servisle insanlar nasıl sorun yaşıyor? Yani ben kendi tecrübesizliğim yüzünden birkaç defa pc yi monstera yollamak zorunda kaldım, hepsinde hallettiler. Hatta şuan da monsterda ekranı değiştiriyorlar 😅. Birçok kez teknik servisten şikayet edenleri gördüm ama ben şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
Teknik servisle insanlar nasıl sorun yaşıyor? Yani ben kendi tecrübesizliğim yüzünden birkaç defa pc yi monstera yollamak zorunda kaldım, hepsinde hallettiler. Hatta şuan da monsterda ekranı değiştiriyorlar 😅. Birçok kez teknik servisten şikayet edenleri gördüm ama ben şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
Casper için de aynısını söylerler ama bendeki 9 yaşında, halen canavar gibi.

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
ahmet alaca
En basitinden bakım ya da parça değişimi yaparken , çalışan aksamları bozmak gibi bir huyları var.
Aksam demiyorum bak, aksamları. Mesuliyet almayan politikaları sizi çileden çıkarabilir.
Detaya girmek istemiyorum burada , yol olur.
Tecrübelerini anlatmaya çalışan tonla insan var, savunan da bir çok lavuk var.
Tecrübeyi sözle ya da yazıyla kazanamayan, anlayamayan, idrak edemeyenler varsa,
Buyursun en acı yoldan, yaşatarak öğretsinler.
Monster kapitalist düzenin kurallarını yerine getirmeye çalışan bir marka ama o konuda tebrik etmek lazım.

Benim tavsiyem elinde olup ta ne yapayım diyenlere.
Bakımını , parça teminini , değişimine kadar her şeyi kendiniz yapın ya da güvendiğiniz araştırıp titizliğine inandığınız başka bir yere yaptırın.
"Uğraşamam , uğraşmak istemiyorum kafam da rahat kalsın" diyenlere de satın kurtulun derim.
"Hadi lan! Çiçek gibi bakım ve servisi var.
Ne anlatıyorsun sen diyen varsa da onlara da kuvvetle muhtemel 2 tanı konulabilir.
1. Disleksi
2.
1713598821013.png

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye