Neler Yeni

Monster notebook alinir mi baska markalara mi yoneliyim

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Birader ben 3.5 sene önce aldım. 2 yıldır sorunlarıyla uğraşıyorum. Fanı arıza yaptı benden ücret istediler verdim değiştirdiler, şimdi de aynı fanda sorun var sanırım ve bu sorun chipset arızasına sebep olmuş olabilir denildi bilgisayarcı bir tanıdığım tarafından. Dün yetkili servise gönderdim sorunun tam ne olduğunu ve fiyatlarını görmek için. Alma gerçekten değmez, tamamen şansına bağlı. Mümkünse biraz daha bütçe koymaya çalış, Monster son çaren olsun...

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Edin Dzeko
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birader ben 3.5 sene önce aldım. 2 yıldır sorunlarıyla uğraşıyorum. Fanı arıza yaptı benden ücret istediler verdim değiştirdiler, şimdi de aynı fanda sorun var sanırım ve bu sorun chipset arızasına sebep olmuş olabilir denildi bilgisayarcı bir tanıdığım tarafından. Dün yetkili servise gönderdim sorunun tam ne olduğunu ve fiyatlarını görmek için. Alma gerçekten değmez, tamamen şansına bağlı. Mümkünse biraz daha bütçe koymaya çalış, Monster son çaren olsun...
Hangi markalari onerirsiniz

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Hangi markalari onerirsiniz
Hocam soğutma anlamında Ventuslar iyi diye duydum, msi tamamen kalite bence ama açıkçası uzun zamandır laptop fiyatlarını da güncel durumlarını da takip etmiyorum. Zaten alırsam yeni bir bilgisayar olarak kesinlikle masaüstü alıcam. Mühendislik öğrencisi olduğum için laptop aldık hayatımda ilk defa. Marka olarak çok yardımcı olamayacağım mutlaka yardım edevek birisi vardır yeni ya da düzenlenmiş konu başlığıyla, iyi günler kardeşim.

Dipnot: Acer ve Asus kullanan 3 5 arkadaşım var ve henüz sıkıntı yaşadıklarını duymadım 2 3 senedir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
doğan yücel
Hocam casper ne ise monster de odur ha belki monster bi tık daha iyidir ikisi de beş para etmez ha monster biraz abartılıyor yok omur boyu temizleme zart zurt kuzenimin ekran flexi ni bozdular temizlik yaparken beş para etmez bir marka övenlere aldama ucuza bulup aldıkları için övüyorlar

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mert Uysal
excalibur var bende iyi güzel , arkadaştada monster vardı bagırıyor fanı ısınma sorunu vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Melisa
Monster'ı Asla önermiyorum. Kimseye de önermiyorum. Üstteki arkadaşın dediği gibi Asus , MSI veya Lenovo dışında marka tavsiye etmiyorum.
Gerekirse geç al ama kaliteli olanı al derim bütçeni arttırıp.

Top Bottom