Neler Yeni

MONSTER NOTEBOOK NEDEN ALINMAZ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Arkadaşlar merhabalar,
Kendi kullandığım monster tulpar t5 v17.1 model laptopum hiçbir şey yokken birden kapandı birdaha da açılmadı. 30 gündür serviste servis anakart problemi dedi. Sorunu halen bulamadı. Sadece benim yaşadığımı düşündüm ama araştırayım dedim internette aynı problemi yaşayan okadar fazla insan varki, bu bir kronik sorun anlaşıldı. Garanti bittikten 2 ay sonra oldu internetteki kullanıcılarda aynı şekilde garanti bitmeye yakın ya da garanti bittikten sonra bu sorunu yaşamış. Uzun lafın kısası Monster Notebook almayın arkadaşlar. 500 600 fazla verin Asus Msi tarzı tanınmış güvenilir markalardan şaşmayın.

ZandalphoNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Kutay Yasin Yalçın
Arkadaşlar merhabalar,
Kendi kullandığım monster tulpar t5 v17.1 model laptopum hiçbir şey yokken birden kapandı birdaha da açılmadı. 30 gündür serviste servis anakart problemi dedi. Sorunu halen bulamadı. Sadece benim yaşadığımı düşündüm ama araştırayım dedim internette aynı problemi yaşayan okadar fazla insan varki, bu bir kronik sorun anlaşıldı. Garanti bittikten 2 ay sonra oldu internetteki kullanıcılarda aynı şekilde garanti bitmeye yakın ya da garanti bittikten sonra bu sorunu yaşamış. Uzun lafın kısası Monster Notebook almayın arkadaşlar. 500 600 fazla verin Asus Msi tarzı tanınmış güvenilir markalardan şaşmayın.
Kullanıcı hatası (!)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Her bütçeye öneriyor, sorunsuz diyor. :D
Her bütçeye önerilmez, belli modelleri muadillerinden başarılı. Ama hiçbiri alınmaz demek de yanlış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu modelin soğutması leş, asla alınmaz.

Avolay

80+ Gold

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Alınmaz zaten.

Avolay

80+ Gold
Arkadaşlar merhabalar,
Eskiler sıkıntılı yapacak bir şey yok geçmiş olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölümüne savunuyor.:D
Çünkü gidip MSI alt seviye 15.5Klık Thin modelleri savunuyorsunuz 13Klık T7 20.3e karşı yaptığınız saçma fanboy sizsiniz burada :D plat olmanızdan gelen güveni anlıyorum çocukca bir duygu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,665
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom