Neler Yeni

Monster notebook tulpar t7 alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berkan
Arkadaşlar ben bir laptop gördüm
Monster notebook tulpar t7 v20.2 17,3
Sanırım fiyatı 10.999 du
Sizce bu laptopu alıyım mı ?

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Techno08

80+ Gold

TALHA MURAT

80+ Silver

Mojo jojo

80+ Silver
Gerçekten.
Bu bütçede güzel bir laptop, alına bilir.
Teknik servis gayet güzel, babamın arkadaşı abra aldı gayet memnun.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
cidden sayayım mı yaşadıklarımı ? ısınma problemi hat safa plastik kalitesi berbat hoparlörleri patlak çıktı daha saysam neler çıkar.
3 yıl monster kullandım. Yüksek fiyatlılardan, aldığınız bilgisayara düzgün bakmayı bilmiyorsunuz bence 3 yıl boyunca 1 kere bile mavi ekran bile almadım. 6 aydan 6 aya teknik bakımına gönderdim, tuşları kırılmıştı ücretsiz tuş değişimi yaptılar. Sizde böyle oldu diye bütün markayı karalamaya , genelleme yapmaya gerek yok

TALHA MURAT

80+ Silver
3 yıl monster kullandım. Yüksek fiyatlılardan, aldığınız bilgisayara düzgün bakmayı bilmiyorsunuz bence 3 yıl boyunca 1 kere bile mavi ekran bile almadım. 6 aydan 6 aya teknik bakımına gönderdim, tuşları kırılmıştı ücretsiz tuş değişimi yaptılar. Sizde böyle oldu diye bütün markayı karalamaya , genelleme yapmaya gerek yok
sadece mavi ekran almayınca mı sorunsuz oluyor burda lütfen boş yapmayın sorun yaşayan milyonlar var bende casper excalibur kullanıyorum sorun yaşayanlar var ama memnun olmayacak derecede değil.

TALHA MURAT

80+ Silver
sadece mavi ekran almayınca mı sorunsuz oluyor burda lütfen boş yapmayın sorun yaşayan milyonlar var bende casper excalibur kullanıyorum sorun yaşayanlar var ama memnun olmayacak derecede değil.
10 gün sonrasında iade yaptım excalibur aldım hiçbir sorunu yok sen gel bu markayı kötüleme ozaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımda da şu an bu model var memnun. Güzel laptop
düşük fiyatlarda alınır yüksek fiyatlarda deği.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,498
Üyeler
141,588
Son üye
Fazeto