Neler Yeni

Monster Pusat K3 Pro İlk İzlenim

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Konunun sonunda ki Düzenlemeyi okumanızda fayda var.

Dostlar az önce klavye elime ulaştı bağladım ilk izlenimlerimi yazmak istedim alacak arkadaşlar için bu arada klavye 20.01.2021'de sipariş verildi ve 23.01.2021'de elime ulaştı 400TL'ye Red Switch üretilmiş versiyonunu aldım
-Red switch olarak satılıyor artık biliyorsunuz o yüzden elimde şuan Red switch olanı var sesleri gayet iyi ne fazla ne az
-Işıklandırması gerçekten çok güzel çok fazla modu var ve gerçekten güzel gözüküyorlar 4 tane kendi tuşu var üst tarafta oyun modları bulunuyor oyun modu dediğim işte w a s d tuşları yanıyor sadece o tarz modları bulunuyor
da9a0f3c-b02b-45d7-89f5-36e07cc4b1ce.jpg

-Bilek desteği rahat gerçekten güzel hissettiriyor (tırtıklı bazıları için problem olabilir ama benim için olmadı)
-Kablosu biraz kalın o yönden bazıları için problem olabilir ama benim için problem teşkil etmedi
-Klavyede USB için yer olması güzel ben Wireless kulaklığımı oraya takıyorum
-USB uçları altın kaplama o güzel
-6 Tane makro tuşu var fotoğrafta sol üstte gördüğünüz tuşlar
Şimdilik bunları yazdım ama klavye gerçekten çok güzel dostlar öneririm
Düzenleme: 25.01.2021
-Programında sıkıntı yaşadım ne tür bir sıkıntı derseniz hemen göstereyim
1611578368739.png

Şurada sol orta tarafta ki ışığın tikli olduğunu görüyorsunuz normalde bu tikli olunca efektlerin modlarını renklerini seçebiliyor olmanız gerekiyor ben de başta böyleydi ama sonradan bozuldu herkeste böyle değildir tabi ki ama kaç defa sil yükle yapsamda düzelmiyor.
Ama genel olarak bu benim içinde sıkıntı olmadı çünkü bütün renklere bütün efektlere klavyede ki FN + Insert, Home, Page up, Delete, End, Page down ve Yön tuşları ile ulaşabiliyorsunuz bu da benim için bir eksi olmadı ama bozulmasaydı güzel olurdu tabi ki
-Outemu switchlerden kaynaklı yay sesleri çıkıyormuş tuşlardan bende de yay sesi var duyabiliyorum odaklandığım zaman rahatsız ediyor mu ediyor açıkcası eğer duyarsam ama alışır mıyım bilmiyorum.

Düzenleme: Düzenleme geç oluyor ama bu 2 düzenlemeyi yapmayı doğru buldum 23.04.2021
1-Klavyede aşırı fazla yay sesi var bundan kaynaklı garantiye yolladım sıfır ürün yollandı bana ama yay sesi devam ediyordu kullanım açısından sorun olmadığı için kullandım
-Klavyeyi 3 hafta kadar kullandıktan sonra "A" tuşunda tutukluluk yapmaya başladı yani A'ya basıyorsun ama bir süre sonra basmıyor oyun oynarken gerçekten sola gitmekte zorlanıyordum çok uyuz bir durum tekrardan garantiye gönderdim ama bence 2 defa garantiye gönderilen bir üründen adam olacağını düşünmediğim için iade talep ettim 4 5 günde kabul edildi ve para klavyeyi aldığım karta yatırıldı ve bu şekilde gidip 200TL daha ekleyerek "HP Omen Encoder" Aldım.

Son düzenleme:

bg1650

80+
Yazılımda sadece modlar mı var yoksa renk ayarı da yapılıyor mu?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Güle güle kullan. Işıklandırmayı tam beyaz yapıp paylaşabilir misin? Alırsam tam beyaz kullanacağım. Nasıl gözüktüğünü merak ediyorum. Bilek desteğinin tırtıklı yapısı rahatsız ediyor mu? Monster logosunu kapatmanın bir yolu var mı?

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Dostlar az önce klavye elime ulaştı bağladım ilk izlenimlerimi yazmak istedim alacak arkadaşlar için
-Red switch olarak satılıyor artık biliyorsunuz o yüzden elimde şuan Red switch olanı var sesleri gayet iyi ne fazla ne az
-Işıklandırması gerçekten çok güzel çok fazla modu var ve gerçekten güzel gözüküyorlar 4 tane kendi tuşu var üst tarafta oyun modları bulunuyor oyun modu dediğim işte w a s d tuşları yanıyor sadece o tarz modları bulunuyor
Alıntıyı görüntüle
-Bilek desteği rahat gerçekten güzel hissettiriyor
-Kablosu biraz kalın o yönden bazıları için problem olabilir ama benim için problem teşkil etmedi
Hayırlı olsun.

bg1650

80+
Güle güle kullan. Işıklandırmayı tam beyaz yapıp paylaşabilir misin? Alırsam tam beyaz kullanacağım. Nasıl gözüktüğünü merak ediyorum. Bilek desteğinin tırtıklı yapısı rahatsız ediyor mu? Monster logosunu kapatmanın bir yolu var mı?
Ben de bunu merak ediyorum tam olarak, rainbow efektler hoşuma gitmiyor.

vvarşive

80+
Dostlar az önce klavye elime ulaştı bağladım ilk izlenimlerimi yazmak istedim alacak arkadaşlar için
Alıntıyı görüntüle
-Bilek desteği rahat gerçekten güzel hissettiriyor
Güle güle kullan benim takip ettiğim ve kaliteli olduğunu düşündüğüm bir ürün yakın zamanda hem klavyesini hem 240 hz monitörünü çok fazla takip ettim ve beğeniyorum umarım sahip oluruz

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılımda sadece modlar mı var yoksa renk ayarı da yapılıyor mu?
Yazılımını daha yüklemedim dostum onu az sonra yükleyip sizi bilgilendirirm
Şuanda modların öyle tek renk modu göremedim dostum uygulamayı yükleyeyim hemen söyleyeceğim

bg1650

80+
Yazılımını daha yüklemedim dostum onu az sonra yükleyip sizi bilgilendirirm

Şuanda modların öyle tek renk modu göremedim dostum uygulamayı yükleyeyim hemen söyleyeceğim
Tamamdır dostum merakla bekliyoruz, hayırlı olsun bu arada söylemeyi unutmuşum kusura bakma.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamdır dostum merakla bekliyoruz, hayırlı olsun bu arada söylemeyi unutmuşum kusura bakma.
Dostum program linki falan bulamadım acaba yok mu anlamadım ki
Bu arada dostlar tırtıklı yapısı rahatsız etmiyor beni kişiden kişye değişir tabi

bg1650

80+
Dostum program linki falan bulamadım acaba yok mu anlamadım ki
Bu arada dostlar tırtıklı yapısı rahatsız etmiyor beni kişiden kişye değişir tabi
Mesaj otomatik birleştirildi:

En altta Pusat K3 yazıyor ona tıkla.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul

20210123_155412.jpg

Aydınlık ortamda olduğum için bukadar gözüküyor akşam bana yazabilirsen daha net fotoğraf atabilirim.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Tuşları sonradan baskı mı? Bir de PCB'si kaliteli mi? Yay sesi var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,037
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom