Neler Yeni

Monster RTX 4050 RTX 4060 Gelmiş Alınır Mı ?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Merhabalar Hocam Monster Note Book'a RTX 4050 -/- 4060 Laptoplar Gelmiş Sizce Almaya Değer Mi Çok Fazla Bir Performans Beklentim Yok Zaten Bi RTX 5090 Gücü Falan İstemiyorum Sadece 13-/-15 Yıllık Olan Şu PC'mden Kurtulmak İstiyorum Eğer Alınmaz Diyorsanız Sizin Önerieriniz Nelerdir Bütçeyi Soracak Olursanız Monster RTX 4050 Üzerinden Hesaplayın O Civar Diyebilirim Ama Söylemem Gerekek Bir Kaç Şey Var 1.Olarktan Aldığım Yerde Daha Alırken Opsyonel Olarak 1Tb M.2 Ve 2x8=16 Gb Ram Taktıracağım Sonradan Evde Kendim Uğraşmak İstemiyorum Aldığım Yerde Takılıp Bana Öyle Gönderilsin İstiyorum Sonradan Takıldığında Bir Takım İstenmeyen Olaylar Yaşanabiliyor Kendi Hatalarını Tüketiciye Yontmak Gibi Bunlar Olmasın İstediğim İçin Böyle İStiyorum (Çok Yakınımdan Bİrinin Başına geldi 3 Yıl Onunla İlgili Dava İle Uğraştı En Son Parasının Yarısını ALabildi Falan Bu Tarz Saçma Durumlar Oluştu) 2.Olarak Ta Hocam SD Kart Giriş Kısmının Olmasını İstiyorum Teleonumda Vsr Zamanında Kullandığım Sd Kartların İçinde Ne Var Diye Takıp Bakmak İstediğimde Yarım Saat Telefonla Vsr Uğraşmak İstemiyorum Ondan DOlayı Yaa Extra Bir parat İle Falan da Uğraşmak İstemiyorum 3.Olarak İse Ekran Kartı 45W Üstü Olarak Arıyorum Ve Ayrıca Ekran Görüntüdür Çözünürlüktür 1080p 60Fps Olarak Kullanacağım İçin Ekstra Fazladan Bir Özellik Olması Ekran İçin Bana Ekstra Maliyet Olarak Döneceğinden Pek Umrumda Değil O Kısım. Biraz Paket İster Gibi Oldu Ama Aradığım Laptop Bu Şekilde Sizlerde Öneri Yapacak Olursanız Bunlara Göre Önerirseniz Sevinirim.
Kolay Gelsin, İyi Ve Sağlıklı GÜnler Dilerim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,840
İsim
uwu
Şimdi siz 8x2li 4050 mi istiyorsunuz 4060 mi ? Ürün linklerini atabilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi siz 8x2li 4050 mi istiyorsunuz 4060 mi ? Ürün linklerini atabilir misiniz
Monster Sitesine Girdiğinizde 4050 Olan Cihazların Hepsi Diyebiliriz Hocam Genel Tabiriyle Bi Aralık İsteseniz De 35K Fiyata Kadar Olan Hepsi Diyebilirim. Şİmdilik

Farex

80+ Silver
Monster Sitesine Girdiğinizde 4050 Olan Cihazların Hepsi Diyebiliriz Hocam Genel Tabiriyle Bi Aralık İsteseniz De 35K Fiyata Kadar Olan Hepsi Diyebilirim. Şİmdilik
Kesinlikle bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Kesinlikle bu.
Hocam Bunu Söylemiştim Ama Alma Falan Denmişti Bana (Eskiden Buna Benzer Açmış Olduğum Bir Dosyada)

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam Bunu Söylemiştim Ama Alma Falan Denmişti Bana (Eskiden Buna Benzer Açmış Olduğum Bir Dosyada)
Herkes ezbere konuşmuş bu kasa gayet iyimonster alınmaz kasalarının nerdeyse hepsi sıkıntılı
Git burdan al burdaki hem daha uygun hemde daha güçlü işlemcisi var hemde Amazon güvencesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Hocam Bide Böyle Bişey Buldum Bu Sizce Nasıldır Tek Eksik 500Gb m.2 Ama Onuda Elime Gelmeden Bi 1Tb Yapabiliyorsak İyi Olur AMa Bilemedim https://www.sinerji.gen.tr/gigabyte...tebook--deepcool-wind-pal-fs-sogutucu-p-45771
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes ezbere konuşmuş bu kasa gayet iyimonster alınmaz kasalarının nerdeyse hepsi sıkıntılı
Git burdan al burdaki hem daha uygun hemde daha güçlü işlemcisi var hemde Amazon güvencesi
Amazon İyi Hoş Hocam Da Ram Ve m.2 Arttırışı Yapamıyoruz İllaki Elime Geldikten SOnra Artış Yapmam Gerekiyor Ama Ben ALdığım Yerde Yapıp Öyle Göndersinler Diye Bakıyorum. Bide Extra Gümrük Masrafı Var Ondan Da Kurtulmak İstirem

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hocam Bide Böyle Bişey Buldum Bu Sizce Nasıldır Tek Eksik 500Gb m.2 Ama Onuda Elime Gelmeden Bi 1Tb Yapabiliyorsak İyi Olur AMa Bilemedim https://www.sinerji.gen.tr/gigabyte...tebook--deepcool-wind-pal-fs-sogutucu-p-45771

Amazon İyi Hoş Hocam Da Ram Ve m.2 Arttırışı Yapamıyoruz İllaki Elime Geldikten SOnra Artış Yapmam Gerekiyor Ama Ben ALdığım Yerde Yapıp Öyle Göndersinler Diye Bakıyorum. Bide Extra Gümrük Masrafı Var Ondan Da Kurtulmak İstirem
Onu alma zaten bunu al.

Ama ben olsam biraz daha kaliteli kasa icin butce arttiririm.
Mesela bu model cok daha iyi olur.

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Onu alma zaten bunu al.

evet buda iyi hatta bu alıanbilir ama ptt avm ne kadar güvebilir bilemedim

kanka sende hem ayranım dökülmesin hem kasem çizilmesin derdindesin yükseltme yapmak çok kolay sıkıntı çıkartmaz o kadar korkma

etnetalw

80+ Bronze
Monster markasının sattığı. Msi,tongfang kasalarını unuttular galiba? İnsanlar sadece ezber yorumlama yapmakta acaba firmanın müşteri hizmetleri nasıl yazılımı nasıl hiç bir yorum yapmayıp sadece şunu al bunu alma gibi kesin cümle kurup genel marka ürünlerini olumsuz yoruma katılmakta. Eğerki bir firma şuanda senelerdir bu sektorde hizmet veriyorsa bunun sebebi biz insanların satın alması iledir. Bunu unutmamak gerekli.

https://www.monsternotebook.com.tr/...n=488220&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR Sepete indirim varmış buna bakmanı önermekteyim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Onu alma zaten bunu al.

Hocam Bütçe Artıramam Çünkü Elimde Daha Bir Bütçe Yok Toplanacak Ve Ona Göre Alıacak Sadece Şuan Genel Bir Piyasa Hakimiyeti Ve Ne Alınır Ne Alınmaz Ona Bakıyorum 4 Ayda Olabildiği Kadar Bütçe İle ALacağım Zaten.
evet buda iyi hatta bu alıanbilir ama ptt avm ne kadar güvebilir bilemedim

kanka sende hem ayranım dökülmesin hem kasem çizilmesin derdindesin yükseltme yapmak çok kolay sıkıntı çıkartmaz o kadar korkma
Hocam Biraz Hem Ayranım Dökülmesin Hem Sütüm İçilmesin Demek Zorundayım Çünkü Üstte De Kısadan Anlatıp Geçtiğim Gibi Yakınımızın Başına Bir Olay Geldi Ve Olay Onlardan Olmasına Rağmen Gram Kabullenmediler Ve Gayet Büyük Bir Markadan Geldi Hani Söylemem Ne Kadar Doğru Olur Bilemediğim İçin İsim De Vermeyecem Ama Gayet Piyasanın Kıralı Denebilecek Bir Marka İLe Yaşadılar. İlkin Laptopu Aldılar Sonra Yükseltme Yapacakları Eşyaları Aldılar Ellerine Ulaştığında İlkin Bi Laptopu AÇtılar Fakat Laptop Açılmadı Geri Gönderdiler Firmaya Ve Bunun Üstünde Oynanmış Denilip Kullanıcı Hatası Dedi Firma Sonrası Davalık Ellerinde Kamera Kaydı Olmasına Rağmen Parasının Yarısını Aldı Elindeki Ürün De İade Edildi Firmaya Şuan Tekrardan Çocuk O Parayı Toplayacak Da Laptop ALacak Kendine Hani Öyle Diyim Ve Benim ALacağım Gibi 30-/-40K Lık Bir Laptop Da Değil ALdığı Laptop Bayağı Yüksek Bir Modeldi.
Monster markasının sattığı. Msi,tongfang kasalarını unuttular galiba? İnsanlar sadece ezber yorumlama yapmakta acaba firmanın müşteri hizmetleri nasıl yazılımı nasıl hiç bir yorum yapmayıp sadece şunu al bunu alma gibi kesin cümle kurup genel marka ürünlerini olumsuz yoruma katılmakta. Eğerki bir firma şuanda senelerdir bu sektorde hizmet veriyorsa bunun sebebi biz insanların satın alması iledir. Bunu unutmamak gerekli.

https://www.monsternotebook.com.tr/...n=488220&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR Sepete indirim varmış buna bakmanı önermekteyim.
Hocam Elimde O Kadar Bütçe Yok Ki İndirim Yakalayayım. Bütçe Daha Biriktirilecek Sonra Lacam Hocam Şimdi Sadece Ne Kadara Ne Alabilirim Diye Bakıyom.

TİTAN.

80+ Platinum

Kanka doğru diyorsun o açıdan ama burda işe pazarlama giriyor adam bilmeden alıp pişman oluyor
Güzel kasaları yok mu kesinlikle var ama onun yanında müşteri hizmetleri sürücü kalitesi vs. Gibi durumlardan geride kalıyor bana kalırsa
Attığın monster güzel gibi

Hocam Bütçe Artıramam Çünkü Elimde Daha Bir Bütçe Yok Toplanacak Ve Ona Göre Alıacak Sadece Şuan Genel Bir Piyasa Hakimiyeti Ve Ne Alınır Ne Alınmaz Ona Bakıyorum 4 Ayda Olabildiği Kadar Bütçe İle ALacağım Zaten.

Hocam Biraz Hem Ayranım Dökülmesin Hem Sütüm İçilmesin Demek Zorundayım Çünkü Üstte De Kısadan Anlatıp Geçtiğim Gibi Yakınımızın Başına Bir Olay Geldi Ve Olay Onlardan Olmasına Rağmen Gram Kabullenmediler Ve Gayet Büyük Bir Markadan Geldi Hani Söylemem Ne Kadar Doğru Olur Bilemediğim İçin İsim De Vermeyecem Ama Gayet Piyasanın Kıralı Denebilecek Bir Marka İLe Yaşadılar. İlkin Laptopu Aldılar Sonra Yükseltme Yapacakları Eşyaları Aldılar Ellerine Ulaştığında İlkin Bi Laptopu AÇtılar Fakat Laptop Açılmadı Geri Gönderdiler Firmaya Ve Bunun Üstünde Oynanmış Denilip Kullanıcı Hatası Dedi Firma Sonrası Davalık Ellerinde Kamera Kaydı Olmasına Rağmen Parasının Yarısını Aldı Elindeki Ürün De İade Edildi Firmaya Şuan Tekrardan Çocuk O Parayı Toplayacak Da Laptop ALacak Kendine Hani Öyle Diyim Ve Benim ALacağım Gibi 30-/-40K Lık Bir Laptop Da Değil ALdığı Laptop Bayağı Yüksek Bir Modeldi.

Hocam Elimde O Kadar Bütçe Yok Ki İndirim Yakalayayım. Bütçe Daha Biriktirilecek Sonra Lacam Hocam Şimdi Sadece Ne Kadara Ne Alabilirim Diye Bakıyom.
Kanka tahmin edebiliyorum o tarz durumlar cidden yaşanıyor öncelikle büyük geçmil olsun
Sonuçta şans faktörü yüksek tahminimce asustur çünkü asusun müşteri hizmetleri cidden zayıf
Burda karar sana kalıyor
Bu fiyat bandında en mantıklısı 4060lı Asus Casper veya HP(çok önermem)
Sana kalmış benim attığım model güzel tek sıkıntısı fan sesi
Asus içinde keza öyle iki modelden de çok sıkıntı çeken gördüm ama unutmamak lazım teknoloji şans işi ve burdada şu devreye giriyor cihazı aldığımız yer o yüzden Amazon öneriyorum Amazon cidden çok güvenilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Kanka doğru diyorsun o açıdan ama burda işe pazarlama giriyor adam bilmeden alıp pişman oluyor
Güzel kasaları yok mu kesinlikle var ama onun yanında müşteri hizmetleri sürücü kalitesi vs. Gibi durumlardan geride kalıyor bana kalırsa
Attığın monster güzel gibi

Kanka tahmin edebiliyorum o tarz durumlar cidden yaşanıyor öncelikle büyük geçmil olsun
Sonuçta şans faktörü yüksek tahminimce asustur çünkü asusun müşteri hizmetleri cidden zayıf
Burda karar sana kalıyor
Bu fiyat bandında en mantıklısı 4060lı Asus Casper veya HP(çok önermem)
Sana kalmış benim attığım model güzel tek sıkıntısı fan sesi
Asus içinde keza öyle iki modelden de çok sıkıntı çeken gördüm ama unutmamak lazım teknoloji şans işi ve burdada şu devreye giriyor cihazı aldığımız yer o yüzden Amazon öneriyorum Amazon cidden çok güvenilir
Hocam İyi Diyon Güzel Diyon Da 4 Aylık Maaş Yetebilecek Mi Kafamda O Dönüyor Şuan Sonuç Olarak Sadece Yaz Tatilinde Çalışıyorum Geri Kalan Aylarda Derse Odaklanıyorum Ki Odaklanmasam Da Zaten Zaman Kalmıyor O Bakımdan 1 Yıl Daha Beklemek İstemiyorum Sonuçta Bunu Da Alamaya Bilirim Diye Yoksa Elbet Güzel Kasa Hoş Kasa Da Tabi Bİde Nasip Kısmet Ve Biracıkta Şans İşi Diyebiliriz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,894
Üyeler
154,482
Son üye
Delapunci
Top Bottom