Neler Yeni

Öneri Monster Tulpar almaya korkuyorum

Dartagnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsmail Genç
Merhaba dostlar yaklaşık 25-30 bin arası bir bütcem var ve benim için önemli olan 17.3 inç olması ve 3060 olması şuan monster tulpar t7 v20.4 düşünüyorum ama çevremden sakın monster alma bozuluyor ısınıyor veyahut çok gürültülü vs vs. duyumlar aldım bi bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Dostum ben 2 senedir Monster Abra kullanıyorum. Sorunları çabuk ısınması ve fanlarının biraz sesli olması ama sadece oyunlara girdiğinde bu durum geçerli. Eğer kulaklıkla falan oyun oynuyorsan sesi çok duymuyorsun yani onu çok dert etme. Isınmaya da yapacak pek bir şey yok laptopların hepsi ısınıyor çünkü. Bu arada Tulpar serisi ekran bakımından iyi görüntü veriyor arkadaşım kullandığı için biliyorum. Daha iyi bir seçenek bulamazsan Tulpar almaktan korkma bence iyi bilgisayar.

Ege Hanedar

80+ Bronze
Gamegaraja sallayıp msi onermekte komikmiş,gamegaraji monsterla bir tutmakta kalite açısından mantıklı değil. monsterin logo bastığı cihazlar belli gamegarajin logo bastığı cihazlar belli,gamegaraj msi cihazlara logo basıp satıyor.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
hocam asusa baktım ama bana 17.3 lazım mümkünse yani bide tuf gaming mi daha iyi rog mu
Hocam tuff serisi de rog seriside kaliteli ve sağlam laptoplardir rog serisinin farkı daha çok rgb kullanılması ve ekran teknolojisidir ama tuff serisi de mükemmel laptoplardir bide büyük ekran algısını yıkmaya çalış

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Cihan Duman
Merhaba dostlar yaklaşık 25-30 bin arası bir bütcem var ve benim için önemli olan 17.3 inç olması ve 3060 olması şuan monster tulpar t7 v20.4 düşünüyorum ama çevremden sakın monster alma bozuluyor ısınıyor veyahut çok gürültülü vs vs. duyumlar aldım bi bilgilendirirseniz
Ben sana monster aldıktan sonra muhtemel olarak açacağın konulardaki mesajları aşağı yazıyorum.
Arkadaşlar merhaba eylül ayında monster laptop aldım, işlemci 90 95 dereceyi görüyor ekran kartı tam anlamıyla kendini kullanmıyor garantiye yollayınca bios güncellendi diyip yolladılar

arkadaşlar monster alalı 1 yıl oldu düşük fps alıyorum yardım edin servis bir şey yapmadı
Gibi, sebebini sorma; monster ile yaşanmışlığı olan çok sinirli arkadaşımız mevcut (100 müşteriden 60ı rahatlıkla söylerim) ben dahil. Hayırlı olsun şimdiden alacağın bilgisayar

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hocam bu kadar yüksek bir bütçeniz varken neden garip garip markaları tercih ediyorsunuz?
Ben gamegaraj’ı itopya gibi bir site sanıyordum siz söyleyince gördüm laptoplarını. Bence msi asus falan tercih edin. Kuzenime hp victus 15 aldırdım ddr5 ramli 12 nesil işlemcili rtx30 serisinden vardı içinde
gamegarajın laptoplarını zaten MSI yapıyor. Hatta laptoplara MSI bios bile atılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuda marka fantazisi olan bilgisiz bir sürü yorum var maşallah. Asus tercih edin diyenlere 2020 ve 2021 serisi TUF'ları göstermek lazım. Monster abralardan farkları yok.

Eğer oda sıcaklığını düşük tutarım veya altına laptop soğutucu alırım diyorsan bu laptop daha iyi olur. Ama 17.3 değil.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
T7 v20.4 alınır ısınma problemi yok ve TongFang kasa yukarıdaki arkadaşı cok şey yapmayın. O cihaz 95 derecelere kadar bile çıkmıyor. Abrada sucuk pişiyor fakat Tulpar lar tam tersi. Gayet kaliteli kasa ve alınır.

Asus TUF 3060 86 derecelere kadar ulaşıyor soğutucu sart o cihaza. 17.3 ekrandan dolayı Tulpar tercih ederdim.

Sebebini sorma diye işin içinden çıkılmaz dostlar, sorunsuz cihazlara haterlik yapmayın.

Top Bottom