Neler Yeni

Öneri Monster Tulpar almaya korkuyorum

ozanov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Katmaz
Hocam bu kadar yüksek bir bütçeniz varken neden garip garip markaları tercih ediyorsunuz?
Ben gamegaraj’ı itopya gibi bir site sanıyordum siz söyleyince gördüm laptoplarını. Bence msi asus falan tercih edin. Kuzenime hp victus 15 aldırdım ddr5 ramli 12 nesil işlemcili rtx30 serisinden vardı içinde
ben de aynı düşüncedeyim arkadaşım 30k verdi bide ona

Allmuted

80+ Bronze
ben de aynı düşüncedeyim arkadaşım 30k verdi bide ona
Siz vermeyin hocam çevremde monster kullanan 5-6 arkadaşım var isterseniz bizzat görüştüreyim hepsi tek tek servis gördü 1 tanesi 8 kere gitti servise. Az buz değil 27k diyosunuz gidin kaliteli bir şey alın bence

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
28 kya Asus Rog strix vardı bir tane 3060 şu on numara cihaz bulursam linkini ekleyeceğim

ozanov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Katmaz
Siz vermeyin hocam çevremde monster kullanan 5-6 arkadaşım var isterseniz bizzat görüştüreyim hepsi tek tek servis gördü 1 tanesi 8 kere gitti servise. Az buz değil 27k diyosunuz gidin kaliteli bir şey alın bence
teşekkürler doğru söylüyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

28 kya Asus Rog strix vardı bir tane 3060 şu on numara cihaz bulursam linkini ekleyeceğim
tamamdır bakayım

Allmuted

80+ Bronze

tamamdır bakayım
Arkadaşın dediği gibi rog strix varsa o paraya al geç üzmez, msi da bakabilirsin

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun

tamamdır bakayım
İndirimdeydi dediğim cihaz sanırım bitmiş telefondayım bilgisayar a geçtiğinde daha detaylı bakarım bulabilirsem eklerim

YUSUFİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
YUSUFİ
Msi al yaslan bu fiyata baya iyi PC Ler bulursun rog strix serilerinde çok güzel bu iki markada eşya kalitesi çok iyi sıkıntı yaşamazsınız

fuatt024

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
ALİ FUAT EREN
Merhaba dostlar yaklaşık 25-30 bin arası bir bütcem var ve benim için önemli olan 17.3 inç olması ve 3060 olması şuan monster tulpar t7 v20.4 düşünüyorum ama çevremden sakın monster alma bozuluyor ısınıyor veyahut çok gürültülü vs vs. duyumlar aldım bi bilgilendirirseniz çok sevinirim...
Arkadaşlar kusura bakmayın yeni konu açmayı bilmiyorum buraya yazıyorum. Birtane laptop var 16 bin TL bu bilgisayar bu fiyata sizce nasıl?

ozanov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Katmaz
Msi al yaslan bu fiyata baya iyi PC Ler bulursun rog strix serilerinde çok güzel bu iki markada eşya kalitesi çok iyi sıkıntı yaşamazsınız
bide kasanın plastik yada alüminyum olması çok farkediyor mu

ozanov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Katmaz
Top Bottom