Neler Yeni

Mouse + Mouse pad önerisi 1500 tl max bütçe

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Haste + longteng /control 2 alın. (bende ikisi de var memnunum. Ama controlün yüzeyi daha iyi. Profesyonel fps oyuncusuyum sıkıntı çıkarmıyor.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
dediğiniz ürünler bunlar mı acaba viper 8khz den farkı neler iyi olarak 8khz yi 1khz olarak da kullanabilirim kasma sorunu kalmaz oyunlarda o haliyle mesela daha iyi olur mu hyper x haste kulaklığımı da hyper x cloud II almıştım bir kaç ay önce falan.
Hocam bu klasse, aqua control 2 replikası
Xraypad marka bakın

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Glorius model o wireless baya istiyordum aslında ama mouse pad kötü olduğundan vaz geçtim ondan.
Model o da alınmaz. Üstüne az daha ekleyip pulsar X2 alınması daha iyi karar olacaktır. Fakat şimdi kısıtlı bütçede alışveriş yaparsanız sonradan değiştirmek isteyeceksiniz. Bence almışken kalitelisini alın.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Tek düşürmede kırılınca gelen pişmanlık hissi.
@Greewe hocam biz bunlara ne yapacağız?
görecez kırılıyo mu kırılmıyo mu burada paylaşıcam, bakalım o zaman ne diyeceksiniz. ikincisi mouse un düşünce kırılıp kırılmaması bir kirter değil ki. 2004 yılından beri pc kullanıyorum daha bir kere mouse düşürmedim. Konuya yaklaşımınızı valla anlamıyorum ya. Tank mı alıyoruz mouse mu? O zaman akıllı telefon da almayın onlar da düşünce kırılıyo. böyle saçma şey mi olur ya!

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
görecez kırılıyo mu kırılmıyo mu burada paylaşıcam, bakalım o zaman ne diyeceksiniz. ikincisi mouse un düşünce kırılıp kırılmaması bir kirter değil ki. 2004 yılından beri pc kullanıyorum daha bir kere mouse düşürmedim. Konuya yaklaşımınızı valla anlamıyorum ya. Tank mı alıyoruz mouse mu? O zaman akıllı telefon da almayın onlar da düşünce kırılıyo. böyle saçma şey mi olur ya!
Kardeşim hiç bir mouse normal bir düşüşte kırılmaz. Evet buda bir kriter

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Ajazz ve darmoshark türedi başımıza bide ya önceden steelseriesden başka bir şey anlamazlardı şimdi bakıyoruz bu sefer tek bildikleri sensör. Ortası yok bunların

Top Bottom