Neler Yeni

Mousepad ile kullanırken fare takılıyor

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Kanka bu benim aldığım nasıl sorunumu çözer mi fareyle aynı marka diye aldım
Linkini atar mısın göremedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bu benim aldığım nasıl sorunumu çözer mi fareyle aynı marka diye aldım
Fury s mousepad'i diyorsan siparişi iptal et aşırı control bir pad çok yavaş onun yerine steelsreis qck al hem daha büyük hem daha hızlı

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Linkini atar mısın göremedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fury s mousepad'i diyorsan siparişi iptal et aşırı control bir pad çok yavaş onun yerine steelsreis qck al hem daha büyük hem daha hızlı
Yazdığımı tam görmemişsin sanırım şuan güncel logitech mousepadim var fakat g102den sonra hyperx haste 2 modeline geçince mousepadde kullanırken sensör böyle ufak ufak algılamıyor gibi oluyor o yüzden kullanamıyorum şuan tahta zeminde kullanıyorum ve sorunsuz
Bende çözüm olması adına kendi markası olan bir mouse pad alayım dedim eğer sorunun çözümünü biliyorsan hemen uygulayıp deneyebilirim
Mousepadi yıkadım yıkadıktan 1 saat sonra tekrar eski sorunu başladı valla aklıma başka bir işlem gelmedi

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Yazdığımı tam görmemişsin sanırım şuan güncel logitech mousepadim var fakat g102den sonra hyperx haste 2 modeline geçince mousepadde kullanırken sensör böyle ufak ufak algılamıyor gibi oluyor o yüzden kullanamıyorum şuan tahta zeminde kullanıyorum ve sorunsuz
Bende çözüm olması adına kendi markası olan bir mouse pad alayım dedim eğer sorunun çözümünü biliyorsan hemen uygulayıp deneyebilirim
Mousepadi yıkadım yıkadıktan 1 saat sonra tekrar eski sorunu başladı valla aklıma başka bir işlem gelmedi
Hocam burada sorun marka değil mousepad seçimi mousepad yıprandığı için vs artık düzgün çalışmıyor olabilir bunun çözümü yeni bir mousepad almak ancak benim dediğim şey şu almışken en kalitelisini aynı fiyata alın anlamında dedim hyperx fury s minnacık ve çok yavaş 300 TL qck büyük ve çok hızlı 360 TL falan

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Hocam burada sorun marka değil mousepad seçimi mousepad yıprandığı için vs artık düzgün çalışmıyor olabilir bunun çözümü yeni bir mousepad almak ancak benim dediğim şey şu almışken en kalitelisini aynı fiyata alın anlamında dedim hyperx fury s minnacık ve çok yavaş 300 TL qck büyük ve çok hızlı 360 TL falan
Dediğinizi anladım bu gelsin beğenmezsem iade edip dediğinizi alırım
Bu arada güncel kullandığım eski değil daha 1 yıllık felan yıpranmamış olmasına rağmen böyle tam sorunu anlayamadım

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Dediğinizi anladım bu gelsin beğenmezsem iade edip dediğinizi alırım
Bu arada güncel kullandığım eski değil daha 1 yıllık felan yıpranmamış olmasına rağmen böyle tam sorunu anlayamadım
Ya mouse'da sorun varsa keşke almadan önce mouse'u garantiye gönderseydin boşa masraf girmiş oldun

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Ya mouse'da sorun varsa keşke almadan önce mouse'u garantiye gönderseydin boşa masraf girmiş oldun
Dostum yazdıklarımı tam okumadın sanırım sadece mousepad yüzeyinde problem oluyor onun harici bir problem yok mousepadi kaldırınca mis gibi çalışıyor cihaz fakat hissiyatı kötü olduğu için mousepad ile düzgün çalışmasını istiyorum

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
hocam bende de zamanında rival 110 vardı mousepad hariç düzgün çalışıyordu hatta mousepaddan sanıp yenisini almıştım sensör tozlandığı içinmiş sensörü kuru pamukla iyice silmeyi dene ben öyle çözmüştüm

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
hocam bende de zamanında rival 110 vardı mousepad hariç düzgün çalışıyordu hatta mousepaddan sanıp yenisini almıştım sensör tozlandığı içinmiş sensörü kuru pamukla iyice silmeyi dene ben öyle çözmüştüm
Ürün 0 dostum

G102 vardı yeni çıkan haste2 modelini aldım ve kullanmaya başladım mousepad üzerinde takılma vs yapıyor yani sensör tam algılamıyor gibi oluyor anlık donuyor fakat tahta yüzeye koyduğum zaman normal bir şekilde çalışıyor sizce neyle alakalı ?
Mediamarkttan aldım değişim istemeli miyim ?
kanka benim bildiğim ips değerinden kaynaklı bir sıkıntı ips değeri düşük olan bir fare kullanıyorsan oyun içinde keskin dönüşler yaptığında faren takılır

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
kanka benim bildiğim ips değerinden kaynaklı bir sıkıntı ips değeri düşük olan bir fare kullanıyorsan oyun içinde keskin dönüşler yaptığında faren takılır
Haste 2 var kanka 650ips

Top Bottom