Neler Yeni

Mpow Air II Aldım HO? GO?

Bergee

80+ Silver
USB A ile sarj ediyorum ben direkt pc den güç alıyor. Yaklaşık 2.1 metrelik de sarj aleti almayı düşünüyorum. Ayrıca dediğiniz gibi %100 de ses kalitesi bassları ciddi anlamda çok keyif veriyor azıcık tekerleği çevirince bass lar azalıyor.
Yani bir adaptörü falan yok mu bunun? Bilgisayar üzerinden mi şarj etmeliyiz?

Beklediğim gibi. Ses kartı bulunmuyor çünkü. Yazılımının çalışması mucize olurdu. :D
Bu üzdü bir tık ama olsun boom3d ile ayarlarını yapacağım :D

Erenzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Erennisn
Yani bir adaptörü falan yok mu bunun? Bilgisayar üzerinden mi şarj etmeliyiz?

Bu üzdü bir tık ama olsun boom3d ile ayarlarını yapacağım :D
BOOM3D kullanmayı bilmiyoruımda hangi ayarları yaptını söyleyebilirmisin

Bergee

80+ Silver
BOOM3D kullanmayı bilmiyoruımda hangi ayarları yaptını söyleyebilirmisin
Hocam bende bilmiyorum henüz kendime göre bir kaç ayar yapayım gerekli tüm bilgileri burada paylaşacağım zaten konusunu açacağım inceleme diye uzun uzuna anlatacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,525
İsim
Diyarhan
Tekerlek yerine sesi windows üzerinden kıs iş yapıyor
Windows üstünden kısık olsa bile (başta %80 de kullanıyordum) tekerleği çok az kısmazsam olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende bilmiyorum henüz kendime göre bir kaç ayar yapayım gerekli tüm bilgileri burada paylaşacağım zaten konusunu açacağım inceleme diye uzun uzuna anlatacağım.
Eqo ayarlarını paylaşırım (Müzik için)

Bergee

80+ Silver
Windows üstünden kısık olsa bile (başta %80 de kullanıyordum) tekerleği çok az kısmazsam olmuyor.

Eqo ayarlarını paylaşırım (Müzik için)
Müzik dinlemiyorum hocam vallahi oyun için en stabil en sağlam ayarı ayarlamaya çalışıyorum şuan :D

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bende de MPOW AIR SE var bayağı memnunum, tek sorunu 2 günde bir kulaklığı çıkarıyorum dolanıyor diye ama kalitesi vs hoş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,525
İsim
Diyarhan
Müzik dinlemiyorum hocam vallahi oyun için en stabil en sağlam ayarı ayarlamaya çalışıyorum şuan :D
Oynadığınız oyunlar nedir? SS GG uygulamasından hazır Eqo ayarlarına bakabilirsiniz.

gamezone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih

Bunu daha dün sipariş verdim 629₺ ye bugün 674 olmuş. @RevDeisDou hocama güvenerek aldım. Yabancı kanallardaki sitelerdeki yorumlarına baktım driverlarını vs. kurup üstüne birde Boom3D diye bir program varmış onu kuruyorsunuz mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyormuş. 3D surround olması da 7.1 özelliğini size yaşatıyormuş dedikleri bu. Bayağı bir iyi yorumlar okudum tabii bu yorumlar yanıltıcıda olabilir bu forumda alıp hiç kullanan var mı? TR'de pek bir incelemesini de göremediğim için cihaz elime geçer geçmez incelemesinide yapacağım youtube'a atacağım.
Hayırlı olsun hocam. PUBG gibi oyunlarda ses kasma nasıl?Üst kalite kulaklıklar ile kıyas yapma şansınız var mı ?

Bergee

80+ Silver
Oynadığınız oyunlar nedir? SS GG uygulamasından hazır Eqo ayarlarına bakabilirsiniz.
Hocam şarjını nereden göreceğiz peki ne kadar kaldığını?

Hayırlı olsun hocam. PUBG gibi oyunlarda ses kasma nasıl?Üst kalite kulaklıklar ile kıyas yapma şansınız var mı ?
Hocam şöyle söyleyeyim en basit olarak valorantta duvar arkasında adam varsa örneğin skye kurtu atıyor ya duvar arkasından tüm sesi duyuyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,525
İsim
Diyarhan
Hocam şarjını nereden göreceğiz peki ne kadar kaldığını?

Hocam şöyle söyleyeyim en basit olarak valorantta duvar arkasında adam varsa örneğin skye kurtu atıyor ya duvar arkasından tüm sesi duyuyorsun.
sarj mı sjdhfsdfsjdf bitene kadar haberiniz olmayacak :D

Bergee

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,525
İsim
Diyarhan

Bergee

80+ Silver
Top Bottom