Neler Yeni

Mpow Air II Aldım HO? GO?

Bergee

80+ Silver

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayırlı olsun

Bergee

80+ Silver

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam yeni bir şey öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum siz bilirsiniz belki. Sanırım bu kulaklıktaki 3D Surround özelliği 7.1 gibi bir özellik doğru mudur?
3D Surround Max özelliğini diyorsanız bence bir işe yaramıyor, ben de kapalı kullanıyorum. Sesi boğuyor zannımca. Kapalı daha net.

Bergee

80+ Silver
3D Surround Max özelliğini diyorsanız bence bir işe yaramıyor, ben de kapalı kullanıyorum. Sesi boğuyor zannımca. Kapalı daha net.
Yani önümde arkamda sağımda solumda hepsini rahat bir şekilde duyabilir miyim dersiniz? Bu arada siz ne kullanıyorsunuz kulaklık olarak hocam?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Erenzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Erennisn

Bunu daha dün sipariş verdim 629₺ ye bugün 674 olmuş. @RevDeisDou hocama güvenerek aldım. Yabancı kanallardaki sitelerdeki yorumlarına baktım driverlarını vs. kurup üstüne birde Boom3D diye bir program varmış onu kuruyorsunuz mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyormuş. 3D surround olması da 7.1 özelliğini size yaşatıyormuş dedikleri bu. Bayağı bir iyi yorumlar okudum tabii bu yorumlar yanıltıcıda olabilir bu forumda alıp hiç kullanan var mı? TR'de pek bir incelemesini de göremediğim için cihaz elime geçer geçmez incelemesinide yapacağım youtube'a atacağım.
Driverlari nasip kurdun

Bergee

80+ Silver
Kulaklık an itibari ile elime ulaştı ve takıp testlerini gerçekleştirdim driver denemelerini iftardan sonra yapacağım. Çok büyük kuşkularım vardı alırken ama iyi ki bunu almışım diyorum şuan. Uzun kullanım sonrasında detaylı bir inceleme konusu açacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,491
İsim
Diyarhan

Bunu daha dün sipariş verdim 629₺ ye bugün 674 olmuş. @RevDeisDou hocama güvenerek aldım. Yabancı kanallardaki sitelerdeki yorumlarına baktım driverlarını vs. kurup üstüne birde Boom3D diye bir program varmış onu kuruyorsunuz mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyormuş. 3D surround olması da 7.1 özelliğini size yaşatıyormuş dedikleri bu. Bayağı bir iyi yorumlar okudum tabii bu yorumlar yanıltıcıda olabilir bu forumda alıp hiç kullanan var mı? TR'de pek bir incelemesini de göremediğim için cihaz elime geçer geçmez incelemesinide yapacağım youtube'a atacağım.

Driver ı mı varmış? Mikrofonda ve hoparlör de %90 ın üzerinde dip ses oluyor onu belirteyim. Bh415 modelinin driver linki varsa atarmısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekleme yapayım : kulaklığın kafa bandı çok kalitesiz sünger ve deriye sahip. Belli noktada sünger daha ince oluyor ve derisi biraz ucuz. (ürün gayet esnek ve rahat=

7.1 kesinlikle sesi boğuyor netlik azalıyor.

Bh473 ün driver ı ürünü görmüyor. O ürün fury x ile aynı olmalı.

Son düzenleme:

Bergee

80+ Silver
Driver ı mı varmış? Mikrofonda ve hoparlör de %90 ın üzerinde dip ses oluyor onu belirteyim. Bh415 modelinin driver linki varsa atarmısınız?

Ekleme yapayım : kulaklığın kafa bandı çok kalitesiz sünger ve deriye sahip. Belli noktada sünger daha ince oluyor ve derisi biraz ucuz. (ürün gayet esnek ve rahat=

Hocam driver olmadı ne yazık ki yabancı forumda gördüğüm olay ya yalan ya da yanlış bilgi ya da çalıştırdı gerçekten nasıl çalıştırdığı muamma :D
%90 a çıkmaya gerek bile yok hocam kulaklarım acıdı yemin ederim 100'de o kadar net yüksek ses veriyor bası falanda muazzam oyun testi falan yapacağım bakalım orucu açalım da bir :D

Bh473 ün driver ı ürünü görmüyor. O ürün fury x ile aynı olmalı.
Bu arada hocam şarja ne ile takmam lazım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,491
İsim
Diyarhan
Hocam driver olmadı ne yazık ki yabancı forumda gördüğüm olay ya yalan ya da yanlış bilgi ya da çalıştırdı gerçekten nasıl çalıştırdığı muamma :D
%90 a çıkmaya gerek bile yok hocam kulaklarım acıdı yemin ederim 100'de o kadar net yüksek ses veriyor bası falanda muazzam oyun testi falan yapacağım bakalım orucu açalım da bir :D

Bu arada hocam şarja ne ile takmam lazım?
USB A ile sarj ediyorum ben direkt pc den güç alıyor. Yaklaşık 2.1 metrelik de sarj aleti almayı düşünüyorum. Ayrıca dediğiniz gibi %100 de ses kalitesi bassları ciddi anlamda çok keyif veriyor azıcık tekerleği çevirince bass lar azalıyor.

Top Bottom