Neler Yeni

MSI 27" Optix MAG274QRF-QD çözünürlük sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali gelturan
Arkadaşlar bir kere alayım tam olsun ömürlük olsun mantığıyla MSI 27" Optix MAG274QRF-QD oyuncu monitörünü aldım lakin şöyle büyük bir sıkıntım var iade edip etmemek arasında kaldım.
Öncelikle şunu söyleyeyim 1080p 27 inç monitörden 2K monitöre geçtim gözlerim bayram etti, monitörün oyun performansı harika bir şey diyemem o konuda. Ama maalesef monitörle ilgili büyük bir sıkıntı çıktı. 1440p olduğu için mi yoksa bu monitörde mi sıkıntı var bilmiyorum o yüzden bu konu açma gereği duydum çözemesem 1080p 27 inç monitöre geri dönüp bunu iade edeceğim istemesem de.
Şimdi sıkıntım şu monitör 1080p filmleri videoları 720p gibi gösteriyor ve bu canımı çok sıkıyor. Bir de izlediğim çoğu dizi ve film 1080p olarak yükleniyor internete.
2K monitöre de iyice alıştım 1080p dönmek istemiyorum acaba bu sorun benim monitöre özel mi yoksa tüm 2K monitörler böyle mi? Eğer öyleyse boşuna başka 2K monitör bakmayım. İstemesem de 1080p geri dönücüm. Çünkü bu monitöre 5K para vermemin sebebi hem oyunumu oynayıp hem filmimi izlemekti.Ekran kartım 3060 ti

@Abdullah Hacıgül

Mesaj otomatik birleştirildi:

Adsız.png
Adsız.png1.png

Son düzenleme:
Top Bottom