Neler Yeni

MSI 3060 koşun 8400 TL vergiler dahil

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
çok güzel fiyat Nvidia sevenler için kaçırılmayacak bir fiyat bence

Silinsin

80+ Silver
Boş heves sordum amazon da ek ücret çıkacağını onayladı 150 Euro üstü olduğu için +1.5k'yı gözden çıkarın gümrük müşavirliği için.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Stokta sadece 1 adet kaldı. alacak arkadaşlar varsa elini çabuk tutarsa güzel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
furkan erdogan
Alan kişilere ho bende aldım hemde 6 taksit baya iyi fiyat gibi geldi saten satıcı Amazon bizzat sorun ciksada bişey olcani sanmiyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde dolar şuan 16 TL arkadaşlar 1 haftada nerdeyse 3 TL artı yani zam gelebilir keşke alsaydiniz alankisileri mutlu ettiysem nemutlu bana

Dundar2

80+
Alan kişilere ho bende aldım hemde 6 taksit baya iyi fiyat gibi geldi saten satıcı Amazon bizzat sorun ciksada bişey olcani sanmiyom

Birde dolar şuan 16 TL arkadaşlar 1 haftada nerdeyse 3 TL artı yani zam gelebilir keşke alsaydiniz alankisileri mutlu ettiysem nemutlu bana
3₺ değil 1₺ arttı. Kdjdfkkfg

Silinsin

80+ Silver

Gümrük de takılcak hocam maalesef arayıp teyit ettim bu ürün sepetimdeyken.

Top Bottom