Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer NITRO VG240YM3BMIIPX 23.8" ZEROFRAME IPS 180HZ 1MS 250NIT MONITOR 3300 TL

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,432
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
250nit olması dışında fiyat performans ürünü

ThE LoSt

80+ Silver

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
SEFA KAYA

Enyune61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Necmi Çakır
Amazon da çözünürlüğü 4k yazıyor doğru mudur

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Çok ucuz alınmalı mı? Sorunu var mıdır? 100 hz modeli de 2.5 a düşmüş ama DP yok, nvidia kartta freesync açılamaz

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
SEFA KAYA
Çok ucuz alınmalı mı? Sorunu var mıdır? 100 hz modeli de 2.5 a düşmüş ama DP yok, nvidia kartta freesync açılamaz
freesync, adaptive sync olarak kullanılmıyor mu zaten amd olsun nvidia olsun

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
freesync, adaptive sync olarak kullanılmıyor mu zaten amd olsun nvidia olsun
Nvidia ekran kartlarında FreeSync'ı Gync yoluyla aktif edebilirsin. Onun için de kartı monitöre DP ile bağlaman gerek.
RTX 30 serisinde HDMI 2.1 üzeri mi ne HDMI ile de bağlanılabiliyordu sanırım.

kpeasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
kadir
Monitör elime ulaştı display port ile 144 hz üstünde ekranda karıncalanmalar oluşuyor içinden çıkan hdmi 2.0 kablo ile bi sıkıntı oluşmuyor. Ghosting yok sıfır ölü piksel de çıkmadı bende. Vrb modu açınca parlaklık görünmeyecek vaziyete kadar düşüyor. Onun dışında hoparlöründen bir şey beklemeyin bu fiyata olmasına dua edin. Low latency mode kesinlikle açık olmalı.. Sorularınız varsa alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yunus Yılmaz
Monitör biraz önce elime ulaştı. Renkler gayet güzel. IPS evet renklerde farkettiriyormuş baya. 4 yıldır kullandığım ASUS MG248QR TN Panel 144hz 1ms 350nit monitörle videolarda, filmlerde yan yana ve ayrıca tek olarak oyunlarda da test ettim. Renkler TN panele göre daha gerçekçi, siyahlar griye kaçıyordu TN panelde ama hızından dolayı katlanıyordum ta ki IPS paneller de böyle hızlanana kadar. Şimdi hem renkler gerçek hem de oyunda gayet hızlı bir geceikme hissi vs yok. Kafama takılan tek kısım eski monitörümden 100nit daha düşük olması bariz fark ediliyor. Yanyana aynı videoyu tam ekran açıp eşime sordum hiç düşünmeden "ASUS daha parlak ama ACER renkleri daha tok" dedi. Ben kendi zevkime göre şöyle ayar yaptım. Parlaklık ilk haline göre biraz artmış oldu. Siz de deneyebilirsiniz:
PARLAKLIK 100
KONTRAST 70
SİYAH GÜÇLENDİR 10
MAKS PARLAKLIK AÇIK
RTX3060a kutudan çıkan HDMI kabloyla bağladım 180hz alabiliyorum ama GSYNC açamadım. Neyseki halihazırda kullandığım DP kabloyla bağlayınca hem 180hz hem de GSYNC ON kullanabiliyorum.
Bu şekilde ben yeni monitörüme geçmiş oldum Maximum ile vade farksız 9taksite bölmesi de harika oldu. Teşekkürler AMAZON teşekkürler forum!

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
eyyüb
Monitör biraz önce elime ulaştı. Renkler gayet güzel. IPS evet renklerde farkettiriyormuş baya. 4 yıldır kullandığım ASUS MG248QR TN Panel 144hz 1ms 350nit monitörle videolarda, filmlerde yan yana ve ayrıca tek olarak oyunlarda da test ettim. Renkler TN panele göre daha gerçekçi, siyahlar griye kaçıyordu TN panelde ama hızından dolayı katlanıyordum ta ki IPS paneller de böyle hızlanana kadar. Şimdi hem renkler gerçek hem de oyunda gayet hızlı bir geceikme hissi vs yok. Kafama takılan tek kısım eski monitörümden 100nit daha düşük olması bariz fark ediliyor. Yanyana aynı videoyu tam ekran açıp eşime sordum hiç düşünmeden "ASUS daha parlak ama ACER renkleri daha tok" dedi. Ben kendi zevkime göre şöyle ayar yaptım. Parlaklık ilk haline göre biraz artmış oldu. Siz de deneyebilirsiniz:
PARLAKLIK 100
KONTRAST 70
SİYAH GÜÇLENDİR 10
MAKS PARLAKLIK AÇIK
RTX3060a kutudan çıkan HDMI kabloyla bağladım 180hz alabiliyorum ama GSYNC açamadım. Neyseki halihazırda kullandığım DP kabloyla bağlayınca hem 180hz hem de GSYNC ON kullanabiliyorum.
Bu şekilde ben yeni monitörüme geçmiş oldum Maximum ile vade farksız 9taksite bölmesi de harika oldu. Teşekkürler AMAZON teşekkürler forum!
tn den ips geçince evrim gibi oluyor :D
bende hep gece modu açık insanın göz sağlığı için parlaklık bence dağa kısık olması gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yunus Yılmaz
ARKADAŞLAR BU MONİTÖRE PİVOT AYAK BULMAM LAZIM NE TAVSİYE EDERSİNİZ??
DDD.png

Top Bottom