Neler Yeni

MSI A520M-A Pro BIOS Güncellemesi Olmadan AMD Ryzen 5 5500 İle Çalışır Mı?

regex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Demir
Merhaba DonanımArşivi Kullanıcıları,

Sorum tam olarak da başlıktaki gibi, normalde ben takıp hızlıca çalıştırabileceğimi düşündüm fakat güç kaynağı kablolarını bağlatmak için bilgisayarcıya gittiğimde AMD Ryzen 5 5500'ü çalıştırmak için BIOS Güncellemesi gerektiğini söyledi. Bu doğru mu?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kadir
Merhaba DonanımArşivi Kullanıcıları,

Sorum tam olarak da başlıktaki gibi, normalde ben takıp hızlıca çalıştırabileceğimi düşündüm fakat güç kaynağı kablolarını bağlatmak için bilgisayarcıya gittiğimde AMD Ryzen 5 5500'ü çalıştırmak için BIOS Güncellemesi gerektiğini söyledi. Bu doğru mu?

Cevaplarınız için teşekkürler.
ben 5600 ü bıos update olmadan çalıştırdım a520 ile

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,748
İsim
ege erdem demirelli
Ürün 0 ise taktınız zaman çalışacaktır

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Neden bios güncellemesi yapmamayı tercih ediyorsunuz. Bir çok sorun biosun güncel olmamasından kaynaklanıyor?

regex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden bios güncellemesi yapmamayı tercih ediyorsunuz. Bir çok sorun biosun güncel olmamasından kaynaklanıyor?
BIOS güncellemesi yapmamayı tercih etmiyorum. Elimde daha eski bir AMD işlemci yok. Eğer 5500 ile çalışırsa zaten BIOS'û son sürüme güncelleyeceğim. Durumu yanlış anladınız sanırsam.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Bende diyorum ki çalışsada çalışmasa da biosunuzu güncel tutunuz. Faydası var zararı yok

regex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende diyorum ki çalışsada çalışmasa da biosunuzu güncel tutunuz. Faydası var zararı yok
Tabii ki BIOS'u güncel tutmalıyız. Dediğiniz gibi, faydası var zararı yok. Eğer 5500 ile görüntü alabilirsem, zaten güncelleyeceğim. Uyarınız için teşekkür ederim.

Top Bottom