Neler Yeni

Msi Alpha 17 5.Nesil Ryzen 7 5800H-16Gb-1Tb Ssd-17.3inc-RX6600M 8Gb-W11

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Oyunlarda işlemci 92derece (forza horizon 4) ekran kartı 75 derece (100w rx 6600m)işlemci kullanımı 50 ekran kartı kullanımı 92. Son zamanlarda bilgisayardan soğudum bu sıcaklıklar yüzünden. Önermemeye başladım.

Ege Hanedar

80+ Bronze
Oyunlarda işlemci 92derece (forza horizon 4) ekran kartı 75 derece (100w rx 6600m)işlemci kullanımı 50 ekran kartı kullanımı 92. Son zamanlarda bilgisayardan soğudum bu sıcaklıklar yüzünden. Önermemeye başladım.
sıcaklıklar kötü değil, merak ettiğim gpuyu yüke sokacak bi oyunda gpunun çektiği watta bir bakarmisiniz?

Ayberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ayberk Kılıç
kalitede istiyorsanız en mantıklı zeyphrus veya strix almak gibi sizin için
soğutucu kullanıyor musun veya pc temizliği yaptın mı termal macundur vs

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
sıcaklıklar kötü değil, merak ettiğim gpuyu yüke sokacak bi oyunda gpunun çektiği watta bir bakarmisiniz?
76 77 çekiyor sanırım ortalama tam bakmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarı alalı 1 ay oldu termal macun vs gerekli olduğunu düşünmüyorum açıkçası yükseltici kullanıyorum. Soğutucu ama soğutucusu çalışmıyor sadece yükseltmeye yarıyor

Ayberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ayberk Kılıç
76 77 çekiyor sanırım ortalama tam bakmadım
youtubede inceleme var mı dostum ben bulamadım ama varsa bi linkini atar mısın veya senle daha ayrıntılı konuşabiliceğim bir platform vs var mıdır

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
youtubede inceleme var mı dostum ben bulamadım ama varsa bi linkini atar mısın veya senle daha ayrıntılı konuşabiliceğim bir platform vs var mıdır
Konuşma kusmını tercih edebilirsiniz. Sosyal medya belirtmek istemiyorum ana son etkinliklerime bakarsanız açtığım bir ikinci el konuda yazıyor. İncelemesi var msi alpha 15 yazdığınızda çıkıyor. Yakında çekeceğim bende oyun bazlı olacak

Ayberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ayberk Kılıç
Konuşma kusmını tercih edebilirsiniz. Sosyal medya belirtmek istemiyorum ana son etkinliklerime bakarsanız açtığım bir ikinci el konuda yazıyor. İncelemesi var msi alpha 15 yazdığınızda çıkıyor. Yakında çekeceğim bende oyun bazlı olacak
ama bu alpha 17 dostum bir şey değişiyor mu yoksa sadece 2022 versiyonu vs mi

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
92 kullanımda bu kadar çekiyorsa dediğim gibi 80e kilitli demekki.
Valla hocam ben bu watt konusunda hiçbir şeye inanmamaya başladım msi forumunda 100 diyen var burda 80 diyen var discordda 75 diyeni bile gördüm. Cahillikten midir bilmiyorum 1 aydır araştırıyorum bende bulamadım eğer dediğiniz gibi 80se kiliti açmanın yolu varmıdır? Bu konuyu konuşma kısmında sizle bir görüşmek isterim

ama bu alpha 17 dostum bir şey değişiyor mu yoksa sadece 2022 versiyonu vs mi
Sadece daha büyük kasa hocam sanırım. Aslında büyük kasa olduğu için fanlar daha rahat soğutur diye düşünüyorum

Ege Hanedar

80+ Bronze
Valla hocam ben bu watt konusunda hiçbir şeye inanmamaya başladım msi forumunda 100 diyen var burda 80 diyen var discordda 75 diyeni bile gördüm. Cahillikten midir bilmiyorum 1 aydır araştırıyorum bende bulamadım

Sadece daha büyük kasa hocam sanırım. Aslında büyük kasa olduğu için fanlar daha rahat soğutur diye düşünüyorum
cihazdaki kart aslında 100w hocam,ama kart 80e kilitli.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
dediğiniz gibi 80se kiliti açmanın yolu varmıdır? Bu konuyu konuşma kısmında sizle bir görüşmek isterim öğrenmek istiyorum çünkü değerimi

Ayberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ayberk Kılıç
lenovodaydı sanırım fn q yaptığımızda vs peformans modu oyun modu gibi yerlere geçiyordu o sıra ekran kartı wattını çıkarıyordu veya uygulama üzerinden vs değişebilirmi

dediğiniz gibi 80se kiliti açmanın yolu varmıdır? Bu konuyu konuşma kısmında sizle bir görüşmek isterim
konuşma kısmını beceremedim gibi yazmış olmam lazım size gelmedi mi acaba

Ege Hanedar

80+ Bronze
lenovodaydı sanırım fn q yaptığımızda vs peformans modu oyun modu gibi yerlere geçiyordu o sıra ekran kartı wattını çıkarıyordu veya uygulama üzerinden vs değişebilirmi

konuşma kısmını beceremedim gibi yazmış olmam lazım size gelmedi mi acaba
fn q lenovoda soğutma şeyini değiştiriyor sözde ama ideapadlarda vs bir etkisi yok,o şekilde değiştirilecek bir şey değil hocam

Top Bottom