Neler Yeni

Yardım MSI Bravo 15 C7VE Aldım H.O / G.O?

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
MSI kalitesi iyidir diye aldım hocam yoksa HP alacaktim bir de fiyat var tabii bakalım nasıl gelicek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Hepsiburada da TN yaziyor ama epey IPS yazmış siteye falanda baktım ama bu modelle ilgili pek de bir şey bulamadım
kanka msi kalitesi iyi fakat servisi berbat ötesi. msi kalitesini bozuyor. insanlardan para koparmanın peşindeler. cihazına bile bile zarar verip garanti dışı bırakarak dolar cinsinden ücret talep ediyolar.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga

En sağa gidin. IPS level yazıyor, en doğru bilgi budur.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
O fiyata gayet normal. Faizsiz, caiz şekilde aldıysanız Hayırlı Olsun. Birde o paralara rtx 4050'li cihaz bulunuyor. Geçmiş olsun diyenler neye dayanaraktan diyor pardon da?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
O fiyata gayet normal. Faizsiz, caiz şekilde aldıysanız Hayırlı Olsun. Birde o paralara rtx 4050'li cihaz bulunuyor. Geçmiş olsun diyenler neye dayanaraktan diyor pardon da?
26k olmasının sebebi TN panel olması olabilir bakalım bir gelsin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
IPS-Level TN panel kullaniyor. İddialari IPS level'inde bir TN panel kullanmasi.

26k bütceye iyi. ama 30k bütcen varsa daha iyi işlemcili HP Victuslar var. Ayrıca MUX'ları var, bunda var mı bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
IPS-Level TN panel kullaniyor. İddialari IPS level'inde bir TN panel kullanmasi.

26k bütceye iyi. ama 30k bütcen varsa daha iyi işlemcili HP Victuslar var. Ayrıca MUX'ları var, bunda var mı bilmiyorum.
Normalde 3050 ti olan HP alacaktım indirimi görünce bunu almak için bütçeyi aştım mux switch olabilir hocam bende bilmiyorum

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra
Hocam panel TN mi IPS mi bir de ısınma sorunu vs var mı şu ana kadar en büyük ne sorun yaşadın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet bende fark ettim gelsin gerekli eklemeyi yapacağım
ıps panel hocam herhangi bir sorun yaşamadım soğutması mükemmel çok serin çalışıyor fakat 2 günde bir kullandığınız masayı silin yoksa fanlar erken tozlanır alt kapaktaki fan ızgaraları çok geniş baya hava alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
ıps panel hocam herhangi bir sorun yaşamadım soğutması mükemmel çok serin çalışıyor fakat 2 günde bir kullandığınız masayı silin yoksa fanlar erken tozlanır alt kapaktaki fan ızgaraları çok geniş baya hava alıyor
Biraz da olsa rahatladım sağ olun hocam sizde Hepsiburada üzerinden mi aldınız ?

Helixo

80+ Bronze
Bugün linkteki laptopu aldım hepsiburada üzerinde MSI ve 4050 yi 26.600 e görünce kaçmaz diye düşündüm 8 ram de eklemeyi düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var mesela tn panel olması veya ısınma sorunu yaşar mıyım gibi
Geçmiş olsun/hayırlı olsun ?

geçmiş olsun

Top Bottom