Neler Yeni

Yardım MSI Bravo 15 C7VE Aldım H.O / G.O?

Emirev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
Şöyle bilgisayar onca zahmete değmiyor,
Biz bunları teknik olarak çözeriz, en basiti açarım yabancı video forum, bakarım yapar geçerim.
Herhangi bir kullanıcı ürünü aldığında sorunsuz ister, bilgisayarın soğutması vb. fiyat skalasında ne iyi ne kötü,
Hp genel olarak daha fp bundan hem 7640hs olanlar hem 13500 olanlar, basit oyunlarda 144+ hz stabil tutabiliyor.

Bu üründen sonra kasamı da sattım, herhangi bir fps değeri görseli yok elimde.
Ama aynı fiyatlarda hp victus 13500 rtx 4050, acer 12500 4050, hp 7640hs 4050, 7840 4050 bile bulmak mümkün.
İşlemci farkı %10 fps fark ettiriyor, misal PUBG, mmorpg, cs go valorant vs.

Kuru macun ve windows sorunu olmasaydı iade etmezdim zaten.
Şu an 36k falan olmuş şaka gibi...

Da'da sorun yaşayanlar genel olarak çözdü durumu başka bir forumda birisi 3 kere değişim aldı, iade nanay oldu halen uğraşıyor.
Misal, gigabyte 12500 4050 dün 23k falandı, o makine fps olarak bundan iyi ama ısınma sorunu had safhada. Bunun fiyatı törpülense düz 25k olsa alınır, fp denip uğraşılır.

Hp victus bu arada ses hariç bundan her konuda daha iyi.
Ssd farkı,
Panel,
İşlemci,
İntel olanlarda ram mhzi,
Vs. Onuda kullandım, hp bana uzun ömürlü ve ikinci elde zor geldiğinden sadece ilk aldığım ürün abimde fp olarak öneririm. Fiyatı artarsa sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

25.2k ya aldıysanız zaten kullanın ama bu konuları gören kişiler iyi ürünmüş deyip buna 28k bile verse fp falan kalmıyor ortada.
Lenovo loq var 28kya.
Değerlendirmeleriniz icin cok tesekkür ederim. Bahsettiginiz sorunlara katılıyorum. Bu arada suan hem bu urun hem acer 32-33k larda gozukuyor harbiden. Macun vs bir sekilde cozulur. Performans olarakta islemci evet biraz dusuk ama o %10 luk farki tolere edebilirim o derece bir gamer zaten degilim. Kurulumu bi bilgi islemciye yaptiricam. Ayrica driverlari falanda. Eğer bahsettiğiniz gibi mavi ekran vs olacaksa zaten malesef umut yok. Ha eğer mavi ekran olmaz ve windowstan yana driverlardan yana bir sorun yasamassam, cihazi gune ozel indirimle(tum laptoplarda %10 gibi bi indirim vardi bu arada) 25.2k almis biri olarak artik kullanirim. Buraya geridonuste yapmaya calisirim. Tekrar tesekkur ederim. Ve bu arada elbette Windows ve performans vs konusunda eger fiyatlar birbirine yakinsa hp acer daha sorunsuz ve iyidir herkeste onlara yonelsin dogru artik ne diyim

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Değerlendirmeleriniz icin cok tesekkür ederim. Bahsettiginiz sorunlara katılıyorum. Bu arada suan hem bu urun hem acer 32-33k larda gozukuyor harbiden. Macun vs bir sekilde cozulur. Performans olarakta islemci evet biraz dusuk ama o %10 luk farki tolere edebilirim o derece bir gamer zaten degilim. Kurulumu bi bilgi islemciye yaptiricam. Ayrica driverlari falanda. Eğer bahsettiğiniz gibi mavi ekran vs olacaksa zaten malesef umut yok. Ha eğer mavi ekran olmaz ve windowstan yana driverlardan yana bir sorun yasamassam, cihazi gune ozel indirimle(tum laptoplarda %10 gibi bi indirim vardi bu arada) 25.2k almis biri olarak artik kullanirim. Buraya geridonuste yapmaya calisirim. Tekrar tesekkur ederim. Ve bu arada elbette Windows ve performans vs konusunda eger fiyatlar birbirine yakinsa hp acer daha sorunsuz ve iyidir herkeste onlara yonelsin dogru artik ne diyim
Win11,
Bios update,
Chipset
Gerisini windows update e kurdurabilirsiniz, bazı yerlerde aşırı uzun sürüyor kurulum, bekleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Hocam ürünü alalı baya oldu ve win ben kurmadım kurdurttum. Kendi kuran arkadaşlar muhtemelen bir şeyleri yanlış yapıyorlar veya win 10 ile 11 olması da fark edebilir bilmiyorum. Hiç mavi ekran almadım şu ana kadar. Aktif olarak olmasa da arada valorant oynuyorum işlemci tabanlı bir oyun ve bu oyunda ortalama 200 fps diyebilirim yer yer 200 altı da olduğu oluyor. Ortalama bir işlemci ama ben henüz ram takviyesi yapmadım fps ekleme yapınca da değişecektir. Son olarak soğutması da başarılı ben 26k ye aldım 4050 ve msı olması beni cihaza çekti şu anlık memnunum ileride ne olur bilemem ama şimdilik uzun yıllar gider gibi duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hayati
Hayırlı olsun kanka aynı modeli ben de kullanıyorum çok memnunum merak ettiğin sorun varsa sorabilirsin
Merhaba kusura bakma soruna cevap veremiyorum benim bir sorum olacak . İncehesap.com dan yeni MSI bravo 15 c7ve aldım sizin bilgisayardan free doss bugün bilgisayarı kurdurmak için bilgisayarcı ya verdim çok anlamiyorum ama bana sorun çıktığını söyledi kurmamış baştan deneyeceğim dedi bu durumdan bir fikriniz varmı siz problem yaşadınız mı veya problem ne olabilir ? Bu arada kutusunu kendim açtım sıfır kutuydu hiç problem görünmüyordu.

Hocam ürünü alalı baya oldu ve win ben kurmadım kurdurttum. Kendi kuran arkadaşlar muhtemelen bir şeyleri yanlış yapıyorlar veya win 10 ile 11 olması da fark edebilir bilmiyorum. Hiç mavi ekran almadım şu ana kadar. Aktif olarak olmasa da arada valorant oynuyorum işlemci tabanlı bir oyun ve bu oyunda ortalama 200 fps diyebilirim yer yer 200 altı da olduğu oluyor. Ortalama bir işlemci ama ben henüz ram takviyesi yapmadım fps ekleme yapınca da değişecektir. Son olarak soğutması da başarılı ben 26k ye aldım 4050 ve msı olması beni cihaza çekti şu anlık memnunum ileride ne olur bilemem ama şimdilik uzun yıllar gider gibi duruyor.
Merhaba kusura bakma soruna cevap veremiyorum benim bir sorum olacak . İncehesap.com dan yeni MSI bravo 15 c7ve aldım sizin bilgisayardan free doss bugün bilgisayarı kurdurmak için bilgisayarcı ya verdim çok anlamiyorum ama bana sorun çıktığını söyledi kurmamış baştan deneyeceğim dedi bu durumdan bir fikriniz varmı siz problem yaşadınız mı veya problem ne olabilir ? Bu arada kutusunu kendim açtım sıfır kutuydu hiç problem görünmüyordu.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra

hocam benim başıma gelen şey size de gelmiş üründe sürücü kurmak çok sıkıntı servise verin onlar kursun ben ne zaman format atsam bilgisayar açılmıyordu sürücü kurarken servise verdim kronik sorunluymuş ürün ve iade bile yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hayati
hocam benim başıma gelen şey size de gelmiş üründe sürücü kurmak çok sıkıntı servise verin onlar kursun ben ne zaman format atsam bilgisayar açılmıyordu sürücü kurarken servise verdim kronik sorunluymuş ürün ve iade bile yapamıyorum
Peki serviste ücret ne kadar alıyorlar

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra
Son bir sorum olacak mağdur görün bilgim olmadığı için soruyorum . Gönderirken nasil gondermeliyim ve Windows 10 ya da 11ücretsiz kuracaklar mi
hocam eğer istanbulda oturuyorsanız kendiniz götürseniz daha iyi ama değilseniz gönderirken sağlam gönderin ve not yazın tam olarak bilmiyorum gönderme işlemini ben kendim götürdüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,798
Üyeler
152,330
Son üye
Morchies
Top Bottom