Neler Yeni

Yardım MSI Bravo 15 C7VE Aldım H.O / G.O?

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Kanka bu bilgisayarı 3 kez değişime gönderdim üçündrde wndows 11 kurduktan sonra update yapınca mavi ekran aldım. Başka bir forumdan bi çocukla tanıştım oda aynı şeyleri yaşadı. Sen naısl kuruyorsun Windows
Valla kurmaya kurduk ama bil bakalım nasıl kurduk…

Bende illallah ettim iadeye vereceğim yarın umarım sorunsuz gider.

Ve tövbe ettim ryzene,
Chipset dolayısıyla ( tırt ryzen işlemci yüzünden) biosu farklı anakartın onu güncelliyorsun,
Sonra chipset.
Win 11 kurmak zorundasın, win 10 kuruluyor mu? Evet ama buna Windows 10 kuran pc işini bırakmalı,
1) tüm driverlar sadece win 11 uyumlu,
2) nasıl kurarsanız kurun win 10 ile olmadık uygulamada hata veriyor, mavi ekran yiyor,

Özetle, hani çerçöp alıp ‘’ilerleyen zamanda gelecek güncellemeler ile düzelir, gelişir’’ diyenlerin laptopu bu. O kadar para verip bu rezillik çekilmez, çekilmemeli de.

Benim ve alan, öneren herkesin hatası ise şu, insan bir bakar neden sadece hepsiburada satıyor bu ürünü ve belli ürünleri…..

Sonraki durak evkur bu pc için.

Benim iade sebebim ise ryzen 7535’in hoşaf bir işlemci olması, o kadar driver vb. sorunla uğraş sonuç 11400h’den hallice performans.
En kötü makinede 12500 var, o bile delip geçiyor bunu ve piyasa 13500 doluyken bu alınmaz. Rtx 4050ti olurdu, 4060 olurdu içinde 16 gb ram hazır gelirdi bu fiyata belki.

Varsa şansınız basın iadeyi, iade şampiyonu olacak bu makine zaten, o kampanyada yüze yakın sipariş vardı, yorumlar halen 20 olmadı….
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bide bu laptopu en ucuza alanlardanım 26.6k.

Ve en komik olan ise herkes bunu tn panel zannedip sallıyor, görüntü kalitesi çok iyi,
Mux switch ile benq xl2411k tn ve aoc ga2sae 165 hz va’ya bağladım üstelik hdmi ile.
4000 serisi grafik kalitesi olarak 3070, 2080 ayarında görüntü veriyor ( fps demiyorum)
Daha önce aynı ekranlara 3050, 3060 bağladım onlara göre muazzam kaliteli grafikler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Valla kurmaya kurduk ama bil bakalım nasıl kurduk…

Bende illallah ettim iadeye vereceğim yarın umarım sorunsuz gider.

Ve tövbe ettim ryzene,
Chipset dolayısıyla ( tırt ryzen işlemci yüzünden) biosu farklı anakartın onu güncelliyorsun,
Sonra chipset.
Win 11 kurmak zorundasın, win 10 kuruluyor mu? Evet ama buna Windows 10 kuran pc işini bırakmalı,
1) tüm driverlar sadece win 11 uyumlu,
2) nasıl kurarsanız kurun win 10 ile olmadık uygulamada hata veriyor, mavi ekran yiyor,

Özetle, hani çerçöp alıp ‘’ilerleyen zamanda gelecek güncellemeler ile düzelir, gelişir’’ diyenlerin laptopu bu. O kadar para verip bu rezillik çekilmez, çekilmemeli de.

Benim ve alan, öneren herkesin hatası ise şu, insan bir bakar neden sadece hepsiburada satıyor bu ürünü ve belli ürünleri…..

Sonraki durak evkur bu pc için.

Benim iade sebebim ise ryzen 7535’in hoşaf bir işlemci olması, o kadar driver vb. sorunla uğraş sonuç 11400h’den hallice performans.
En kötü makinede 12500 var, o bile delip geçiyor bunu ve piyasa 13500 doluyken bu alınmaz. Rtx 4050ti olurdu, 4060 olurdu içinde 16 gb ram hazır gelirdi bu fiyata belki.

Varsa şansınız basın iadeyi, iade şampiyonu olacak bu makine zaten, o kampanyada yüze yakın sipariş vardı, yorumlar halen 20 olmadı….

Ben bide bu laptopu en ucuza alanlardanım 26.6k.

Ve en komik olan ise herkes bunu tn panel zannedip sallıyor, görüntü kalitesi çok iyi,
Mux switch ile benq xl2411k tn ve aoc ga2sae 165 hz va’ya bağladım üstelik hdmi ile.
4000 serisi grafik kalitesi olarak 3070, 2080 ayarında görüntü veriyor ( fps demiyorum)
Daha önce aynı ekranlara 3050, 3060 bağladım onlara göre muazzam kaliteli grafikler.
hocam ben alalı baya oldu açıkçası çok vakit geçirdim diyemem ama mavi ekran vs sorunuyla karşılaşmadım. Bende 26.600 e alanlardanım ve o zaman için 4050 olan bir msi laptop için iyi fiyattı. İşlemciye gelecek olursak daha iyi bir işlemci olmasını bende isterdim ama çok da vasat bir işlemci olduğunu söyleyemem. Şu anlık memnunum ama dediğim gibi çok da fazla vakit geçirmedim ileride nelerle karşılaşırım bilemem

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
hocam ben alalı baya oldu açıkçası çok vakit geçirdim diyemem ama mavi ekran vs sorunuyla karşılaşmadım. Bende 26.600 e alanlardanım ve o zaman için 4050 olan bir msi laptop için iyi fiyattı. İşlemciye gelecek olursak daha iyi bir işlemci olmasını bende isterdim ama çok da vasat bir işlemci olduğunu söyleyemem. Şu anlık memnunum ama dediğim gibi çok da fazla vakit geçirmedim ileride nelerle karşılaşırım bilemem
Valla hocam ben bunu ne yalan söyleyeyim sırf msi diye gözüm kapalı aldım.
Umarım iade gerçekleşir de hp falan alırım.
Elde patlar bu ürün, ne satılır ne memnun eder.

Ha driver vb. sorunları çözüp macun vs. atınca adam oluyor makine de. Ben zaten laptopu işimi kolaylaştırsın diye aldım başıma ekstra iş açtı.
Şuna harcadığım saatlerin farkıyla gider 4060 alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin

Ha driver vb. sorunları çözüp macun vs. atınca adam oluyor makine de. Ben zaten laptopu işimi kolaylaştırsın diye aldım başıma ekstra iş açtı.
victus da olabilir ama burda durum msi vs hp oluyor ki msi kalite olarak daha iyi geçenlerde abdullah abinin paylaştığı 4050 li victus baya fiyat performanstı keşke onu alsaydınız

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
victus da olabilir ama burda durum msi vs hp oluyor ki msi kalite olarak daha iyi geçenlerde abdullah abinin paylaştığı 4050 li victus baya fiyat performanstı keşke onu alsaydınız
Modelleri kendim takip ediyorum da işte bu ürün elimde patladı, iş için gerekli diye acil olarak aldım, kargosu ( aynı gün teslimat) ayrı rezildi, ürün ayrı, bakalım iade nasıl olacak, olacak mı…

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Modelleri kendim takip ediyorum da işte bu ürün elimde patladı, iş için gerekli diye acil olarak aldım, kargosu ( aynı gün teslimat) ayrı rezildi, ürün ayrı, bakalım iade nasıl olacak, olacak mı…
belki de size gelen cihazda bir sorun vardır

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
belki de size gelen cihazda bir sorun vardır
Ben herhalde sorunsuz kurulum yapan ender kişilerden biriyim, başka forumlarda 3/4 kez değişim alan var:)

Ürün bu. Tek testi gamegaraj etiketli olan.
Alan alsın, casper’a gömüp sırf msi etiket var diye bu çöpü savunamam.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
İadem onaylandı 👍

keremcls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çilsaldı

Kral ne öneriyorsun yeni alacam pc iade oldu

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Kral ne öneriyorsun yeni alacam pc iade oldu
Hplerin indirime girmesini bekliyorum,
Dell, asus, msi yok bu fiyatlarda.
Acer veya hp alacağız mecbur. Haftasonları ( son 2 haftasonu) indirim oldu hep. Cumartesiyi bekleyeceğim, erken gelirse alırım.

keremcls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çilsaldı
Hplerin indirime girmesini bekliyorum,
Dell, asus, msi yok bu fiyatlarda.
Acer veya hp alacağız mecbur. Haftasonları ( son 2 haftasonu) indirim oldu hep. Cumartesiyi bekleyeceğim, erken gelirse alırım.
Hplerin ekran kartı watt değeri düşük diyorlar sorun olmaz mı?

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Hplerin ekran kartı watt değeri düşük diyorlar sorun olmaz mı?
Gayet iyi wattlar. Bu modellerin çoğu 4050 için 80+25
4060’lar 120 çok fazla model var paneller değişiyor ama standart özellikler genelde aynı.

keremcls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çilsaldı
Gayet iyi wattlar. Bu modellerin çoğu 4050 için 80+25
4060’lar 120 çok fazla model var paneller değişiyor ama standart özellikler genelde aynı.
Önerdğin bi model varmı ryzen 7 asus falan alınır mı? 90 watt az değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,787
Üyeler
152,327
Son üye
dipcaf
Top Bottom