Neler Yeni

MSI G241 ölü piksel çıktı iade etmelimiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
Bugün aynı monitör benimde elime ulaştı ve bende test yaptığımda 1 adet ölü pixel farkettim böyle kullanmayı düşünüyordum ama arttığını söylemişsiniz bu beni korkuttu açıkçası incehesaba hemen yazdım

Alıntıyı görüntüle
İncehesapla iletişime gecmissin ben sattım monitörü ama iade almiycaz falan diyebilirler kurduğun için arastirmani iyice yap tüketici haklarına başvur en kötü 14 gün içerisinde iade edebilirsin bildiğim kadarıyla msı 3 ölü piksel üstüne garanti veriyor yani artarsa garantiye yollarsın bu arada değişim yaparlar haberin olsun

krammer

80+ Bronze
Hocam konu dışı ama o monitörden DP kablosu çıktı mı?

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert
İncehesaptan aldım uğraştırır en fazla 14 günde cayma hakkını kullanarak iade edebiliyorum en kötü tüketici haklarına giderim cokmu sorun sence bu 2 ölü piksel 2. El neden satamam bide ?
şahsen ölü pikselli bir monitörü almam sizde almazsınız büyük ihtimalle

SleepyCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Rüzgar Cengiz

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
incehesap eğer bir ürünü çok ucuz yapıyorsa iade ürünelerini gönderiyordur NET

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
incehesap eğer bir ürünü çok ucuz yapıyorsa iade ürünelerini gönderiyordur NET
Sanmam gelen urun 0 dı bantlı olarak geldi ve o bant açılıp tekrar yapistirilmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolun bilgi için
Ne demek önemli değil

şahsen ölü pikselli bir monitörü almam sizde almazsınız büyük ihtimalle
Sattım olu piksel sadece tek renkte yarı ölü olarak geçiyormuş sanırım arkadaşla zaten ürünü açmadan önce anlamıştım cok onemsemedi onun için çoğalma yaparsa zaten msı 3 taneden sonra garanti kapsamına giriyor diye biliyorum yapmazsa sıkıntı yaratmaz zaten

azahgumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Azah Gümüş
Arkadaşlar mesafeli satışta 14 gün mazeretsiz cayma hakkınız var, yani hiç bir mazeret bildirmeden aldığınız ürünü iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.
Ölü pikselli bir monitörü almayın, almak zorunda da kalmayın. İade almayan satıcıyla da sonuna kadar uğraşın.

1602848648518.png

MoonShine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Caner YALÇIN
İncehesapla iletişime gecmissin ben sattım monitörü ama iade almiycaz falan diyebilirler kurduğun için arastirmani iyice yap tüketici haklarına başvur en kötü 14 gün içerisinde iade edebilirsin bildiğim kadarıyla msı 3 ölü piksel üstüne garanti veriyor yani artarsa garantiye yollarsın bu arada değişim yaparlar haberin olsun

Mesajıma cevap olarak not kağıdına yaşadığınız sorunu aktararak tarafımıza gönderebilirsiniz demişler. Pazartesi günü göndereceğim iade etmeyi ilk etapta düşüneceğim ama almazlar ise de dediğin gibi ölü piksel sayısı artar ise garantiye gönderirim. Umarım her şey yolunda gider heveslenerek bir monitör alayım dedim yaşadığım soruna bak üzdü :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
Arkadaşlar mesafeli satışta 14 gün mazeretsiz cayma hakkınız var, yani hiç bir mazeret bildirmeden aldığınız ürünü iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.
Ölü pikselli bir monitörü almayın, almak zorunda da kalmayın. İade almayan satıcıyla da sonuna kadar uğraşın.

Alıntıyı görüntüle
Öyle gerçekten ben müşteri hizmetleri ile konuşurken bide açılmış ürünü alamayız iade edicekseniz açmadan edin falan diyerek uğraşmak istemiyorlar ben satma saydım iade edicektim alan arkadaş problem değil dedi bende şimdi iade etcem geri gidicek onaylancak para iadesi yapılacak gibi şeyler ile zaman kaybetmek istemedim

Mesajıma cevap olarak not kağıdına yaşadığınız sorunu aktararak tarafımıza gönderebilirsiniz demişler. Pazartesi günü göndereceğim iade etmeyi ilk etapta düşüneceğim ama almazlar ise de dediğin gibi ölü piksel sayısı artar ise garantiye gönderirim. Umarım her şey yolunda gider heveslenerek bir monitör alayım dedim yaşadığım soruna bak üzdü :/
Dostum öyle bir şey yapma sakın arızalı olarak gosterip kontrol amaçlı servise gondericekler ve 14 gün iade hakkın geçicek bu surede

Öyle gerçekten ben müşteri hizmetleri ile konuşurken bide açılmış ürünü alamayız iade edicekseniz açmadan edin falan diyerek uğraşmak istemiyorlar ben satma saydım iade edicektim alan arkadaş problem değil dedi bende şimdi iade etcem geri gidicek onaylancak para iadesi yapılacak gibi şeyler ile zaman kaybetmek istemedim

Dostum öyle bir şey yapma sakın arızalı olarak gosterip kontrol amaçlı servise gondericekler ve 14 gün iade hakkın geçicek bu surede
Direk ürün beklentimi karşılamadı iade etmrk istiyorum diyerek yollaman lazım biraz bakın internette yoksa iade edemediginle kalirsin bide bosu boşuna servise gider

Top Bottom