Neler Yeni

MSI G274QPF-QD 1 tane ölü veya sıkışmış piksel hk.

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
3 farklı yerden 4 kere aldım. Hepsi de iade aldı açılmış kutuyu. Bu firmaların bir kara listesi yapılması lazım.
Sanırım Amazon, ve hepsiburada haricinde başka firmalardan almamak lazım. Yazdığım 2 firma sektördeki en büyükler ve anında değişim iade yapıyor.

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
Bu sıkışan pikseli hayata döndürmek için yapılacak bir yöntem var mı? Deneyen ve başarılı olan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uzay Yürekli
Merhaba benim satın aldığım ürün hala servis sürecinde. İncehesap.com adlı siteden satın almıştım. Ürünü açtıysan iade almıyorlar kesinlikle, bence ürünü beğendiysen değişim talep et. Ben not kağıdına değişim istediğimi eğer olmuyorsa iade istediğimi yazdım. Daha geri dönüş yapılmadı. Ölü piksel var dersen direkt ona bakıp reddediyorlar. Hiç ölü pikselden bahsetmeyip ürün isteklerimi karşılamadı deseydin.
Murat Bey ürünü ben servise değil Trendyol aracılığı ile firmaya gönderdim. Onlar tarafından iadem reddedildi paketi açtığım için. Şimdi ürünüm oradan geri dönüş aşamasında. Geri döndüğünde bu sefer Servispoint'e gönderip baktıracağım. Oradan da olumsuz bir yanıt geri dönerse THH'ye başvurmayı planlıyorum. Yani aslında ürünü aldığım firmanın (OverGame) bu konuyla yakından ilgilenmesi gerekirken herhangi bir ilgi alaka görmediğim halde bir de üstüne gereksiz uzun bir iade süreciyle karşı karşıya kaldım. Murat Bey iletişimde kalalım aynı kaderi paylaşıyoruz bir çözüm bulursanız lütfen beni bilgilendirin.

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
Murat Bey ürünü ben servise değil Trendyol aracılığı ile firmaya gönderdim. Onlar tarafından iadem reddedildi paketi açtığım için. Şimdi ürünüm oradan geri dönüş aşamasında. Geri döndüğünde bu sefer Servispoint'e gönderip baktıracağım. Oradan da olumsuz bir yanıt geri dönerse THH'ye başvurmayı planlıyorum. Yani aslında ürünü aldığım firmanın (OverGame) bu konuyla yakından ilgilenmesi gerekirken herhangi bir ilgi alaka görmediğim halde bir de üstüne gereksiz uzun bir iade süreciyle karşı karşıya kaldım. Murat Bey iletişimde kalalım aynı kaderi paylaşıyoruz bir çözüm bulursanız lütfen beni bilgilendirin.
Kesinlikle, konu açık zaten ürün ile ilgili bir bilgi gelir gelmez paylaşacağım.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Kesinlikle, konu açık zaten ürün ile ilgili bir bilgi gelir gelmez paylaşacağım.
bende sipariş verdim kargoda şuanda incehesaptan geliyormuş sorun olur mu acaba

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
bende sipariş verdim kargoda şuanda incehesaptan geliyormuş sorun olur mu acaba
keşke amazon'dan alsaydın. İncehesap herkese ölü piksel monitör gönderiyor. İncehesap sitesinden alıp düzgün çıkana rastlamadım.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@murat95 bugun geldi kargo kurulum yaptım , ölü pixel cıkmadı

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Keşke senin kadar şanslı olabilseydik. 29 Ağustos’tan beri aldığım ürünü kullanamıyorum :(
umarım hakkınızda hayırlısı olur ölü pixel cıksaydı thh ye başvurucaktım bende , ışık sızması var sanki ama çok anlamıyorum o konuda IPSler de az çok oluyor deniliyor glow da olabilir tabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uzay Yürekli
umarım hakkınızda hayırlısı olur ölü pixel cıksaydı thh ye başvurucaktım bende , ışık sızması var sanki ama çok anlamıyorum o konuda IPSler de az çok oluyor deniliyor
O IPS panellerde göz yumulabilecek bir durum. Çok kafanıza takmayın. Bu arada ürünüm geri gönderildi. Yarın servise gönderip yanıt bekleyeceğim. Yanıta göre başvurularımı yaparım THH’ye.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
O IPS panellerde göz yumulabilecek bir durum. Çok kafanıza takmayın. Bu arada ürünüm geri gönderildi. Yarın servise gönderip yanıt bekleyeceğim. Yanıta göre başvurularımı yaparım THH’ye.
biraz forumlarken görmüştüm bu servis olayını serviste oyalayıp 14 gün iade hakkınızı dolduruyorlar muhabbeti dönüyordu ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uzay Yürekli
Zaten benim 14 günlük cayma hakkımı Trendyol ve OverGame mağazası yedi. Ama hepsinin kaydı var elimde. 29 Ağustos’ta ürün bana ulaşıyor ben 1 Eylül’de kargoya veriyorum 4 Eylül’de mağaza teslim alıyor ve sürecin 2 iş günü süreceği söyleniyor. Ürün bana bugün geri dönüyor. Olacak iş değil. Uğraştığımla kalmayacağım, sonuna kadar devam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,946
Üyeler
147,248
Son üye
DpSpY
Top Bottom