Neler Yeni

MSI G274QPF-QD 1 tane ölü veya sıkışmış piksel hk.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
siz iade veya değişim talep eder miydiniz 1 tane için? bence de normal gibi
ben eğer yeni almış olsaydım ederdim çünkü 14 gün iade etme hakkın var bu fırsat kaçar ve ilerde ölü pixel artma durumunda 4 tane kadar değişim yapmazlar mahkemeye vermediğin sürece ...

Ozkan34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Recep
Ben etmezdim , gidecek bakacaklar onay gelecek, sonra ürün sana tekrar gelecek vakit kaybı, zaten en az 2 sene garantili o süre de artarsa mecbur değişim yaparlar
Bide şöyle bir şey var siz ölü piksel var diye iade edemiyorsunuz beğenmedim diye edersiniz sonra tekrar jelatinlenir başka birisi satın alır ben bu yöntemi tasvip etmedim

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
WhatsAp 2023-09-02 saat 16.49.41.jpg
WhatsApp Görsel 2023-09-02 saat 16.49.41.jpg

Diğer renklerde gözükmüyor.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Son düzenleme:

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
yorumlarımı ciddiye alıyorsun bilmem ama bir monitöre 9-10k verip te ölü pixeli kabul etmezdim , konu sana kalmış sorun değil benim için diyorsanız kullanın
Haklısınız ama ürünü gönderdiğimde daha kötüsü gelebilir, gelmeyedebilir. 1 pikselin etkisinin ne kadar olacağını bilmiyorum. Diğer pikselleri bozuyorsa firma ile görüşeyim. @Çağdaş Alkan @Ozkan34 siz ne düşünüyorsunuz hocam resimlere bakınca ?

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Haklısınız ama ürünü gönderdiğimde daha kötüsü gelebilir, gelmeyedebilir. 1 pikselin etkisinin ne kadar olacağını bilmiyorum. Diğer pikselleri bozuyorsa firma ile görüşeyim. @Çağdaş Alkan @Ozkan34 siz ne düşünüyorsunuz hocam resimlere bakınca ?
firma ile hiç uğraşma hocam bende de 1 tane ölü pixel var en az 4 tane olması gerekiyor diyor değişim için yersen tabi ... Tüketici Hakem Heyetine verirsen değişim yapıyorlar ama o süreçte te uğraşıyorsun ... ben yıllardır 1 ölü pixel ile bakışıyorum teknoloji şans işi hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

konudan bağımsız monitör nasıl hoşunuza gitti mi almayı düşünüyorum

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
.
Kesinlikle bu kadar para verdiğim üründe benden kaynaklanmayan bir hata için iade ederdim tekrar alırdım.

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
firma ile hiç uğraşma hocam bende de 1 tane ölü pixel var en az 4 tane olması gerekiyor diyor değişim için yersen tabi ... Tüketici Hakem Heyetine verirsen değişim yapıyorlar ama o süreçte te uğraşıyorsun ... ben yıllardır 1 ölü pixel ile bakışıyorum teknoloji şans işi hocam

Ürün gayet güzel ama piksel sorunu can sıktı. Onun dışında ışık sızması var göze batmıyor ama var. Satın alan kişilerinde hepsinde var diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
siz iade veya değişim talep eder miydiniz 1 tane için? bence de normal gibi
Işık sızmasına takılmadım çok abartı değil çünkü.
Knk direk iade et hiç bir şey demeden beğenmedim dedim dersin

Ozkan34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Recep
Hocam ben iade etmeyi düşünmedim gelen üründe ölü piksel çıkmama garantisi yok biraz araştırdım çok rahatsız ederse beni veya satarsam thh ye başvurup değişim yaparım diyorum

Thh hakem heyetinde niye uğraşasınki başvuru yapıyorsun bekliyorsun o süreçte zaten kullanmaya devam ediyorsun ürünü

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ürün gayet güzel ama piksel sorunu can sıktı. Onun dışında ışık sızması var göze batmıyor ama var. Satın alan kişilerinde hepsinde var diye biliyorum.
IPS de ışık sızması yaygın zaten
Hocam ben iade etmeyi düşünmedim gelen üründe ölü piksel çıkmama garantisi yok biraz araştırdım çok rahatsız ederse beni veya satarsam thh ye başvurup değişim yaparım diyorum

Thh hakem heyetinde niye uğraşasınki başvuru yapıyorsun bekliyorsun o süreçte zaten kullanmaya devam ediyorsun ürünü
doğru karışık işlem değil ama herkes süreci aynı işlemiyor ürünü görmekte isteye bilirler vs yazını evrağını hazırlicaksın bekliceksin , Konu bahsi geçmişken Para iadesi kesinlikle istemeyin ... ödemeyi geçiktire biliyorlar ve aldığın paraya iade ediyorlar ürün fiyatı artış göstermesi fark etmiyor aynı cihaz ya da bir üst modeli ile değişim talep edin

@Ozkan34 benim monitör eskidi bu üründen de ellerinde kalmadı Thh versem ne gönderirler acaba :ROFLMAO:

Ozkan34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Recep

doğru karışık işlem değil ama herkes süreci aynı işlemiyor ürünü görmekte isteye bilirler vs yazını evrağını hazırlicaksın bekliceksin , Konu bahsi geçmişken Para iadesi kesinlikle istemeyin ... ödemeyi geçiktire biliyorlar ve aldığın paraya iade ediyorlar ürün fiyatı artış göstermesi fark etmiyor aynı cihaz ya da bir üst modeli ile değişim talep edin1
1 ölü piksel bile ayıplı ürün olarak sayılıyor tüketici lehine çıkıyor karar iade etmek daha zor bence monitörde özellikle jelatini atmışsın yok kutuya zarar vermişsin bi ton bahane sunuyor satıcı ikincisi bu monitörü beğenmedim diye iade ediyorsun sonra bi başkası alıyor o monitörü aynı süreci yaşıyor etik değil bana göre

doğru karışık işlem değil ama herkes süreci aynı işlemiyor ürünü görmekte isteye bilirler vs yazını evrağını hazırlicaksın bekliceksin , Konu bahsi geçmişken Para iadesi kesinlikle istemeyin ... ödemeyi geçiktire biliyorlar ve aldığın paraya iade ediyorlar ürün fiyatı artış göstermesi fark etmiyor aynı cihaz ya da bir üst modeli ile değişim talep edin

@Ozkan34 benim monitör eskidi bu üründen de ellerinde kalmadı Thh versem ne gönderirler acaba :ROFLMAO:
Aynısı yoksa üst modelini vermek zorunda diye biliyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,080
Üyeler
147,470
Son üye
Erdem1478
Top Bottom